High League

Co z walką Denis vs Omielańczuk!? Menedżer zawodnika KSW zabrał głos: „Nie ma żadnych konkretnych rozmów w tej sprawie. Na ten moment nie ma tematu”

Menedżer Daniela Omielańczuka zabrał głos w sprawie głośnego pojedynku z Denisem Załęckim, o którym mówi się od kilku miesięcy.

Pomiędzy zawodnikami jest ogromny konflikt, który ma zostać wyjaśniony w klatce. Walczący w KSW Omielańczuk w kilku wywiadach oświadczył, że zgadza się na wszystkie warunki „Bad Boya” i może stoczyć z nim pojedynek w federacji freakowej.

Menedżer Omielańczuka o walce z Denisem

Według Denisa do starcia ma dojść na czerwcowej gali High League 6. Zdradził to m.in. podczas konferencji przed sobotnią galą oraz w wywiadach. Teraz jednak głos zabrał Artur Ostaszewski, który jest menedżerem Daniela Omielańczuka.

Na swoim Twitterze oświadczył, że walka nie jest jeszcze potwierdzona – Nic mi nie wiadomo, jakoby Daniel Omielańczuk miał „na 99% walczyć w czerwcu na HL”. Takie wypowiedzi mi ludzie podsyłają, więc oświadczam – nie ma żadnych konkretnych rozmów w tej sprawie. Dobrej soboty.

Następnie dodał – Gdyby była dopięta, pewnie bym po prostu nic nie pisał. Na ten moment w sumie nie ma tematu.

Został również zapytany o walki Omielańczuka na galach freakowych, co skomentował takimi słowami – Umiem sobie wyobrazić taki scenariusz, acz nie jest to na pewno moje marzenie…

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Don Diego o "ulicznikach" we freak fightach: "Jeżeli jedyne co masz do zaoferowania, jest to, że jesteś z ulicy, to tacy ludzie powinni być usunięci"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.