Clout MMA

CLOUT MMA 3: Wyniki na żywo i relacja LIVE!

Zapraszamy wyniki Clout MMA 3: Santa Clout na żywo! Już o godzinie 20:00 startuje gala, na której nie zabraknie elektryzujących walk. Już dziś dojdzie do starcia Załęcki vs Wielki Bu! Wyniki i relację LIVE możecie śledzić poniżej.

Gala Clout MMA 3 rozpoczęła się dziś, tj. w piątek 29 grudnia o godzinie 20:00. Dzisiejszego wieczoru wreszcie dojdzie do potyczki Denis Załęcki vs Wielki Bu. Konflikt między zawodnikami trwa od wielu miesięcy i kibice nie mogli doczekać się, by zobaczyć to starcie w wadze ciężkiej.

Jeśli „Bad Boy” będzie w stanie, wówczas wyjdzie też do walki z Natanem Marconiem. Wypożyczony freak fighter zrobił sporo szumu na konferencji, podczas której został zaatakowany przez kilku rywali. Czy Załęcki skarci medialnego przeciwnika?

Oglądaj Clout MMA 3!

Transmisja na żywo Clout MMA 3 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 34,99 zł za wariant BASIC (stream live 720p i 48h VOD). Pakiet PREMIUM z wyższą jakością transmisji i wydłużonym zapisem video to 39,99 zł.

Sprawdź!  Wielki Bu szczerze o zachowaniu Denisa. "Jest desperatem. Nikt z nim nie chce walki"

Kliknij i oglądaj Clout MMA 3 w PPV!

CLOUT MMA 3: Typy i kursy

Wszystkie walki Clout MMA 3 obstawicie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

Wyniki Clout MMA 3 na żywo

Poniżej znajdziecie wszystkie wyniki na żywo i relację LIVE z gali Clout MMA 3: Santa Clout. Tekst będzie aktualizowany od pierwszej walki.

Sprawdź!  Szpilka mocno przygotowuje się do kolejnej walki w MMA: "Potrafi dzwonić o 7 rano i..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.