Clout MMA

Najman zdyskwalifikowany! Kolejny raz uderzał Ciosa w tył głowy! Skandal na Clout MMA 3 [WIDEO]

Za nami rewanż za kontrowersyjnie zakończone starcie na poprzedniej gali. Marcin Najman podczas Clout MMA 3 ponownie spotkał się w klatce z Adrianem Ciosem.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

O rewanżu na Clout MMA 3: Santa Clout mówiło się niemal od zakończenia ostatniej gali. Tam Marcin Najman stoczył dwie walki, z czego pierwszą przegrał z Piotrem „Lizakiem” Lizakowskim przez decyzję. Później wrócił na starcie z Adrianem Ciosem i zdawało się, że tym razem „Cesarza” czeka wygrana.

Na głowę mniejszego przeciwnika padły ciosy w tył głowy, przez co Najman przegrał przez dyskwalifikację. To oczywiście nie zakończyło konfliktu obu panów. Dziś spotkali się w rewanżu, przed którym Cios ostrzegał, że nie będzie bał się faulować „El Testosterona”. Kto wygrał walkę na Clout MMA 3: Santa Clout?

Clout MMA 3: Najman vs Cios – RELACJA

RUNDA 1

Mimo ogromnego konfliktu żaden z zawodników nie rzucił się na rywala. Najman zaczął od mocnych kopnięć na nogi, dołożył też uderzenie. Cios złapał nogę Marcina, którego obalił! Najman z pleców wyprowadzał ciosy na głowę Adriana, który w pewnym momencie zaczął krzyczeć z bólu. Do klatki wszedł lekarz, ale tym razem walka nie kończy się (przynajmniej jeszcze) przez dyskwalifikację. Marcin stracił punkt za ciosy w tył głowy, walka wraca do parteru. Najman trzymał Ciosa, który zdołał jednak przejść do pełnego dosiadu. Sędzia przerywa walkę, były kolejne uderzenia w tył głowy przeciwnika. Kolejny punkt stracony odebrany „Cesarzowi”! Arbiter ponownie przerywa walkę i Najman ponownie zdyskwalifikowany!

Sprawdź!  Nikita w Clout MMA! Federacja popełniła wielki błąd? Mocny odcinek Tweet Talk!

Wynik walki: Adrian Cios wygrał przez dyskwalifikację w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.