Clout MMA

Żona polityka PiS z wygraną na Clout MMA 3! Debiutuje i rozbija swoją rywalkę! [WIDEO]

Główną kartę Clout MMA 3 dostępną wyłącznie w PPV otworzyło starcie kobiet. Marianna Schreiber zadebiutowała we freak fightach przeciwko Monice Laskowskiej, czyli „Najlepszej Polskiej Dziennikarce”.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Gala Clout MMA 3: Santa Clout nie mogła odbyć się bez niespodziewanych debiutów. Za takowy można uważać Mariannę Schreiber, która jeszcze przy okazji ostatniego eventu głośno dołączyła do głosów sprzeciwiających się walce „Gochy Magical”. Do swojej walki z Moniką Laskowską żona posła na sejm Łukasza Schreibera przygotowywała się pod okiem Mirosława Oknińskiego.

Popularny „Łowca Skór” znany jest z doskonałego podejścia taktycznego. Debiutantom jednak często doskwiera dodatkowy stres związany z 1. występem. Ten za sobą miała już „Najlepsza Polska Dziennikarka”, która wystąpiła na premierowej gali Clout MMA. Tam już w 2. rundzie brutalnie skończyła ciosami Nikitę.

Clout MMA 3: Schreiber vs Laskowska – RELACJA

RUNDA 1

Schreiber szybko dobiegła do Laskowskiej i zasypała ją obszernymi uderzeniami! Złapała klincz Marianna, która zamknęła „Najlepszą Polską Dziennkarkę” w klamrze. Poszło kolano, a Monika próbuje obalić oponentkę. Puściła w końcu uchwyt Schreiber, odbiegła i trafiła frontem przechodzącą do ofensywy Laskowską. Ta znów dała się złapać w klincz, z którego próbuje bić starszą rywalkę po korpusie. Kolana Schreiber, choć bez większych obrażeń. Przeciwniczka z kolei uparcie dąży do obalenia, co jednak nie udaje jej się do ostatnich sekund.

Sprawdź!  Szpilka uderza w Denisa! Mocna reakcja po przegranej z Omielańczukiem [WIDEO]

RUNDA 2

Tym razem to Monika zaczęła mocnym prawym! Zaraz trafiła kolejnym, Schreiber ratuje się klinczem i próbowała wskoczyć Laskowskiej na plecy. Ucieka przed atakującą „Najlepszą Polską Dziennikarką”, która zasłania się przed niecelnymi wiatrakami Schreiber. Marianna poluje na prawy sierp, choć jej uderzenia niewiele mają wspólnego z celnością, a tym bardziej techniką. Naciera Laskowska, trafiła w końcu Schreiber i ruszyła po obalenie. Sędzia odbiera punkt żonie byłego ministra za uporczywe łapanie za siatkę. Seria ciosów Schreiber sięgnęła twarzy Laskowskiej, Marianna wskoczyła za plecy i polowała na duszenie.

RUNDA 3

Laskowska skraca dystans, ale Schreiber broni się „kraulem”. Monika idzie po obalenie, ale to rywalka złapała ją w skutecznym uchwycie za głowę. Ten daleki był od uduszenia Laskowskiej, która zaczęła pracować nad wskoczeniem za plecy. Schreiber wróciła na nogi, bija lewym i trafia frontem. Laskowska napiera z wysoką gardą, ale nie wynika z tego żaden atak. Monika obrywa kolejnymi sierpami i prostymi, ale walkę rozstrzygnął sędziowie.

Wynik walki: Marianna Schreiber wygrała jednogłośną decyzją sędziów!

Sprawdź!  Szachta tłumaczy się po konferencji i komentuje słowa Załęckiego! "Nigdy nie powinny paść" [WIDEO]

Sprawdź wywiady po Clout MMA 3:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.