Clout MMA

Ogromna kompromitacja! Denis Załęcki kładł się po każdym uderzeniu! [WIDEO]

Za nami walka, która dla wielu była walką wieczoru gali Clout MMA 3. Denis Załęcki w końcu spotkał się w klatce z „Wielkim Bu”!

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Ten pojedynek wisiał w powietrzu już od bardzo dawna. Denis i „Wielki Bu” wielokrotnie mieli się spotkać, do czego w końcu doszło dziś na Clout MMA 3: Santa Clout. Panowie nie darzą się sympatią, choć atmosfera między nimi zdecydowanie ostygła.

Załęcki już od kilkunastu miesięcy czeka na zwycięstwo. Ostatnie odniósł pokonując przez decyzję Alana Kwiecińskiego. Później „Bad Boy” przegrywał z „Don Diego”, w wyniku kontuzji z Arturem Szpilką oraz dyskwalifikacje w starciach z Pawłem Tyburskim i Danielem Omielańczukiem. Na kilka dni przed poświąteczną galą Clout MMA potwierdzono, że jeżeli Denis będzie w stanie, zmierzy się też z Natanem Marconiem.

Najpierw jednak Załęcki musiał poknać Patryka Masiaka. Znany szerszemu gronu jako „Wielki Bu” freak fighter debiutował w marcu na gali FEN, a kolejny pojedynek stoczył już 2 tygodnie później w walce na gołe pięści. Ostatnią wygraną Gdańszczanin odniósł na Prime MMA.

Sprawdź!  Trwają rozmowy w sprawie debiutu Oknińskiego! Trener stawia Najmana w roli faworyta [WIDEO]

Clout MMA 3: Denis Załęcki vs Wielki Bu – RELACJA

RUNDA 1

Załęcki od razu zaczął od latającego kopnięcia! Wielki Bu czai się spokojnie na kontrę, trafił sierpem. Denis szybko kopie obrotówką na korpus, Masiak poluje na kontry, którymi sięga przy kopnięciach Torunianina. Załęcki często ląduje na macie po swoich próbach kopnięć. Patryk atakuje, obija coraz mocniej Denisa, który w końcu jest liczony. Rzucił się z atakiem Masiak, który ponownie powalił Denisa prostym. Załęcki stracił też punkt po kopnięciu w parterze… A za moment wyprowadza kolejne. Szybko padł na deski Denis po low kicku Wielkiego Bu.

RUNDA 2

Masiak od razu podszedł z prawym-lewym, zaraz Denis szukał obrotowego kopnięcia, ale, już po samej próbie uderzenia pada na macie. Sędzia kończy walkę po kolejnym upadku Załęckiego!

Wynik walki: „Wielki Bu” wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.