Clout MMA

Vasyl rozbity potężnymi ciosami! Lekarz przerywa walkę! [WIDEO]

Za nami ostatnia tego wieczoru darmowa walka gali Clout MMA 3. W klatce spotkali się debiutanci we freak fightach, którzy znani są z występów w innych organizacjach. Marcin Siwy zmierzył się z Vasylem Halychem.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Freakowa organizacja w świąteczno-noworocznym okresie postanowiła dostarczyć kibicom dodatkową rozrywkę! Gala Clout MMA 3: Santa Clout to wyjątkowe wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć głośnych nazwisk. W końcu zobaczymy walkę Denis Załęcki vs Wielki Bu, a jeśli „Bad Boy” będzie w stanie, wówczas stoczy kolejny pojedynek z Natanem Marconiem.

[ADS id=’78600′]

W drugim pojedynku gali Santa Clout w klatce pojawił się dobrze znanym fanom boksu Marcin Siwy. Niepokonany w ringu zawodnik wagi ciężkiej w 26. pojedynkach zanotował 25 wygranych, z czego aż 12 przed czasem. Tym razem czekało spore wyzwanie.

Siwy skrzyżował rękawice z innym dobrze znanym kibicom debiutantem. Vasyl Halych popularność w Polsce zdobył występami w walkach na gołe pięści. Ukrainiec w organizacji GROMDA stoczył 8 pojedynków, a wygrywał między innymi z Denisem Załęckim.

Sprawdź!  (VIDEO) GROMDA 10 - Ważenie i losowanie. Intensywny face to face "Don Diego" i "Vasyla"!

Clout MMA 3: Siwy vs Vasyl – RELACJA

RUNDA 1

Vasyl natychmiast ruszył prostymi lewym i prawym. Ukrainiec od początku wywiera presję, Siwy chowa się za podwójną gardą. Halych w końcu zwolnił, zaczyna kontrować prostym Marcin. Pojawiła się krewa na czole Polaka, który pozostaje bierny i ratuje się klinczem. Dobrze bije po schabach Vasyl, sięgnął go Siwy bardzo mocną kontrą. Potężny sierp Halycha! Marcin przyjął też kilka ciosów, ale trafił zaraz lewym sierpem!

RUNDA 2

Siwy odważniej ruszył, dwukrotnie trafił lewym prostym. Vasyl kontruje, prawy sierp ląduje jednak na barku Polaka. Poluje na mocny podbródek Ukrainiec, mocno bije go serią Siwy. Przyspieszył Marcin Siwy, trafił Vasyla! Sięgnął dwoma ciosami, słania się na nogach Halych! Obija go potężnie Siwy, który wraca po liczeniu dokończyć dzieła zniszczenia. Próbuje unikać ataków Polaka Ukrainiec, który zasypuje go bombami, ale Vasyl wyczekuje gongu!

Vasyl Halych nie jest w stanie wrócić do walki!

Wynik walki: Marcin Siwy wygrał przez TKO po 2. rundzie!

Sprawdź!  Clout MMA 5: Wyniki ważenia i media trening na żywo! [VIDEO]

Sprawdź wywiady po Clout MMA 3:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.