Clout MMA

Świstak i Mavs wygrywają krwawą walkę 2vs2! Brutalne starcie otwiera Clout MMA 3 [WIDEO]

Ruszyła karta walk gali Santa Clout! W pierwszej z darmowych walk obejrzeliśmy starcie 2 vs 2. Świstak i Mavs skrzyżowali rękawice z Banerskym oraz Anteną.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Freakowa organizacja w świąteczno-noworocznym okresie postanowiła dostarczyć kibicom dodatkową rozrywkę! Gala Clout MMA 3: Santa Clout to wyjątkowe wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć głośnych nazwisk. W końcu zobaczymy walkę Denis Załęcki vs Wielki Bu, a jeśli „Bad Boy” będzie w stanie, wówczas stoczy kolejny pojedynek z Natanem Marconiem. W rozpisce znalazło się też miejsce dla postaci znanych z innych sportów, jak Tomasz Hajto, Jakub Wawrzyniak, czy Zbigniew Bartman.

Kartę walk Clout MMA 3 otworzyło starcie 2 na 2. Wystąpili w nim zawodnicy, którzy swój debiut mieli na poprzedniej edycji. Brali oni udział w historycznej walce Boro na 10, ale żaden nie potrafił pokonać frek fightera. Teraz Mavs i Świstak połączyli siły, by zmierzyć się ze Anteną i Banerskym.

Clout MMA 3: Świstak & Mavs vs Antena & Banersky – RELACJA

RUNDA 1

Sprawdź!  Clout MMA 2: Laluna wygrywa po decyzji sędziów! Rywalka nie postawiła trudnych warunków [WIDEO]

Świstak szybko doszedł do Anteny, Mavs ruszył cios za cios z Banerskym. Baner bronił się kopnięciami, ale rywal mocno wchodził z frontem i boksował. Świstak i Antena po mocnym początku zwolnili. Dużo klinczu w obu parach, sędziowie mają problem z komendami sędziów. Był nokdaun Mavsa, Banersky wrócił jeszcze do walki. Od razu Mavs ruszył z potężnymi prawymi, ale zaraz oberwał kopnięciem poniżej pasa Baner. Sporo akcji w ostatnich sekundach, Baner próbował jeszcze odbić się na rywalu.

RUNDA 2

Panowie wracają do tych samych par, Mavs mocno zaczął obijać Banera. Antena poluje na potężny cios, Świstak sprytnie doskakuje z kąsającymi ciosami. Mavs coraz bardziej rozbija przeciwnika, Baner opada z sił inkasując ciosy na głowę i korpus. Wylądował na macie Banerskym a sędzia po liczeniu przerwał jego starcie!

Walkę z Anteną kontynuować będzie Świstak. Antena szuka lewego prostego, Krystian wszedł z impetem, musiał uciekać rywal. Stępień szukał kopnięcia niczym z capoeiry. Narożnik Świstaka podpowiada, że przeciwnik nie ma sił Bajor trafił jeszcze potężnym ciosem i wygrywa walkę!

Wynik walki: Mavs & Świstak wygrali walkę w 2. rundzie!

Sprawdź!  Kolejni kibice uderzają w Załęckiego! Zawisza Bydgoszcz wywiesiła transparent na stadionie Elany Toruń

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.