Clout MMA

Załęcki, Labryga i Szachta rzucili się na Natana! Wielka awantura na konferencji! [WIDEO]

Właśnie trwa konferencja poprzedzająca galę Clout MMA 3, podczas której dojdzie do aż dwóch pojedynków z udziałem Denisa Załęckiego.

Najpierw „Bad Boy” zmierzy się z Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem. Starcie odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Następnie, jeśli będzie w stanie i dostanie pozwolenie od lekarzy, czeka go starcie z Natanem Marconiem, tym razem w MMA.

Te walki, jak i całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” ZałęckiPatryk „Wielki Bu” Masiak2.25 – 1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.06 – 5.96Fortuna

Podczas konferencji na scenie pojawił się nie tylko Denis ale również jego kolega Bartosz Szachta znany m.in. z walki w The War. Wdał się w wymianę zdań z pierwszym rywalem Załęckiego, czyli „Wielkim Bu”. Na tym jednak się nie zakończyło.

Sprawdź!  Firma StreamOnline odpowiada na ostatnie oświadczenie federacji Clout MMA!

Na następnie zwrócił się do Natana, po czym wybuchła awantura. W stronę Marconia ruszyły trzy osoby, w tym Załęcki, Szachta i nawet Denis Labryga, który kontuzjowany próbował doskoczyć na jednej nodze.

Do akcji szybko wkroczyła ochrona, która od razu zatrzymała napastników. Natan natomiast zaczął krzyczeć w ich stronę, że jest nieśmiertelny, a na Clout MMA 3 czeka na nich brutalna weryfikacja:

Sprawdź wywiady po konferencji:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.