FAME MMA

Trener Okniński zabrał głos w sprawie walki Diablo! Proponuje zastępstwo: „Jeden diabeł się wycofał, ale…”

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie zamieszania dookoła gali FAME MMA. Zaproponował zastępstwo za Krzysztofa Włodarczyka.

Niestety wszystko wskazuje na to, że ogłoszony pojedynek „Diablo” się nie odbędzie. Były mistrz świata podczas wrześniowej gali w Krakowie miał zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą i walka została już oficjalnie ogłoszona. Promotor Andrzej Wasilewski zapewnia jednak, że do starcia nie dojdzie.

Pojedynek z udziałem „Diablo” miał być main event gali FAME 19, więcej federacja musi znaleźć zastępstwo. Gotowość zgłosił m.in. Alan Kwieciński, który jest otwarty na rewanż, a także nawet walczący obecnie w KSW Krzysztof Głowacki.

Głos postanowił zabrać Mirosław Okniński, który chce wystawić do pojedynku swojego podopiecznego. Proponuje walkę Tańculi z Amadeuszem Roślikiem. Fani jednak dali już do zrozumienia, że znacznie bardziej woleliby obejrzeć długo wyczekiwaną konfrontację „Ferrariego” z „Alanikiem”.

– Z jakichś tam przyczyn chyba nie dojdzie do walki „Diablo” z Tańculą. No co, jeden diabeł się wycofał, ale my mamy u siebie jeszcze jednego diabła. Władca piekieł, nawet jak się już nie nazywa władcą piekieł, to jest dobry diabeł. Będzie mocno, myślę, że widzom by się spodobała walka Tańcula vs „Ferrari” – przekazał trener.

Sprawdź!  Boxdel zrzucił już 32 kilogramy! Życiowa forma włodarza FAME! "Historyczny moment"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.