Clout MMA

Wielki Bu uderza w Załęckiego! Tłumaczy, co znaczy „rywal na przetarcie”

Patryk Masiak postanowił po raz kolejny wbić szpilkę w Denisa Załęckiego. Pomiędzy zawodnikami jest duży konflikt, a fani liczą na to, że w końcu dojdzie do walki.

O pojedynku tych freak fighterów mówiło się już wiele miesięcy temu. Panowie próbowali dogadać się na starcie, jednak „Bad Boy” kilkukrotnie się wycofywał, przekładał terminy lub twierdził, że nigdy nie da walki „Wielkiemu Bu”, po czym jednak temat pojedynku powracał.

„Wielki Bu” wbija mocną szpilkę w Załęckiego

Zawodnicy regularnie wbijają sobie szpilki za pośrednictwem social mediów. Kiedy Denis w jednym z ostatnich wywiadów ponowie wypowiedział się na temat Masiaka, ten postanowił odpowiedzieć poprzez swojego Instagrama.

„Wielki Bu” aktualnie walczący dla organizacji Prime Show MMA zamieścił taki wpis:

– Kiedy podczas wróżby andrzejkowej spytałeś o zawód… I wyszło: ZAWÓD DLA RODZINY I BLISKICH. Ps. Gdy twój rywal przetrze tobą klatkę, nie mówi się na niego „przeciwnik na przetarcie”. Ale niedługo zrozumiesz…

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.