Clout MMA

Alan Kwieciński chce rewanżu! Zareagował na kolejną porażkę Denisa Załęckiego

Alan Kwieciński zabrał głos po gali Clout MMA 3. Dał do zrozumienia kibicom, że tym razem pokonałby Denisa Załęckiego i skomentował jego porażkę.

Zawodnik z Torunia ma za sobą bardzo słaby występ. Zmierzył się z „Wielkim Bu” i zapowiadał, że go rozniesie. W klatce jednak nie stworzył żadnego zagrożenia i kładł się nawet po własnych ciosach. Łącznie leżał na deskach 22 razy. Nawet kiedy trafił potężnym kopnięciem w głowę rywala, to nie zrobiło na nim najmniejszego wrażenia.

W końcu sędzia przerwał walkę w drugiej odsłonie, a „Wielki Bu” nie krył rozczarowania oraz złości, gdyż liczył na prawdziwy pojedynek i mocne wymiany. Głos zabrało wiele osób ze środowiska freakowego i nikt nie szczędził krytycznych słów pod adresem „Bad Boya”.

Między innymi szpilkę wbił Mateusz Kubiszyn, z kolei Denis Labryga stwierdził, że Załęcki nie powinien w ogóle otrzymać wynagrodzenia. Natomiast Alan Kwieciński oświadczył, iż jest gotowy na rewanż. Zapewnia, że jeśli dojdzie do starcia, to przedłuży serię porażek Denisa:

Sprawdź!  Duża kara finansowa dla Denisa Załęckiego! Clout MMA wydało oświadczenie!

– W każdej sytuacji jestem chętny na rewanż. Wiem, że dużo osób chce to zobaczyć. Jestem! Jestem chętny na ten rewanż i jestem pewny, że Denis dopisze kolejną porażkę do rekordu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.