PRIME SHOW MMA

Wasilewski mocno o Popku! „Weryfikacja byłego sportowca z kimś, kto pajacując udaje wojownika”

Promotro Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali Prime Show MMA 4. W mocnych słowach skomentował występ „Popka” debiutującego w boksie.

W main evencie sobotniej gali Kasjusz Życiński zmierzył się z „Popkiem”. Dla doświadczonego „Don Kasjo” rywal nie był dużym wyzwaniem. Już w drugiej odsłonie freak fighter posłał na deski rapera, a ten nie był w stanie kontynuować pojedynku.

W wywiadzie po gali Życiński przyznał, że walka mogłaby się zakończyć nawet w pierwszej rundzie – Król może być tylko jeden w tak małej Polsce, więc musiałem go… Jakbym zaufał swojej intuicji, poszedł ostro w pierwszej, to mi się wydaje, że mogłoby się to skończyć w pierwszej. Ale od „Popka” to nie ma co wymagać. Już swoje lata prime’u ma za sobą.

Andrzej Wasilewski o walce „Don Kasjo” vs „Popek”

Głos po gali zabrał promotor pięściarski. Andrzej Wasilewski już w przeszłości wielokrotnie wypowiadał się na temat freak fightów, które otwarcie krytykuje. Komentował m.in. konferencje czy występy niektórych zawodników.

Teraz odniósł się do main eventu, czyli starcia Życińskiego z „Popkiem”. Pierwszego z freak fighterów nazwał byłym sportowcem, natomiast rapera określił mianem osoby pajacującej, która udaje wojownika.

Sprawdź!  Alan chce ukarać Murańskiego, ale ten odmówił starcia! Boi się walczyć z Kwiecińskim? "Pała Murańska, szmata bez zasad"

– Bardzo były, kiedyś pięściarz @don_kasjo rozbił w drobny mak niejakiego pana Popka, kawał chłopa, raper, wytatuowane białka oczu, podobnie z zębami, nie wiem, czy nie ma unikalnych tatuaży na tyłku. Ale w ringu – weryfikacja, kiedyś sportowca z kimś, kto pajacując udaje wojownika.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.