Wotore

Awantura po porażce „Apteki” z Mindą! Trener Okniński dostał butelką w głowę! [WIDEO]

Za nami WOTORE 7 i pojedynek Minda vs „Apteka”, który zakończył się awanturą! Zaatakowany został trener Mirosław Okniński i jego zawodnicy.

Podczas wczorajszego wydarzenia został wyjaśniony głośny konflikt i doszło do starcia Kamila Mindy z Szymonem Nowowiejskim znanym jako „Apteka”. Ten drugi zasłynął z tego, że zaatakował popularnego freak fightera Amadeusza „Ferrariego” Roślika, kiedy ten przebywał w Tajlandii.

Nikt nie miał wątpliwości, że w ten sposób chciał się wybić i zdobyć głośną walkę. Nikt jednak nie chciał dawać rozgłosu „Aptece”, jednak ten nie odpuszczał i w ostrych słowach atakował m.in. Mindę oraz Oknińskiego. W końcu reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów zdecydował się na pojedynek.

Awantura na WOTORE 7

Walka na gołe pięści zakończyła się szybkim zwycięstwem Mindy, który udzielił rywalowi lekcji pokory. „Apteka” w mediach kreujący się na wojownika przegrał w nieco ponad 60 sekund i nawet na moment nie zagroził przeciwnikowi. Najpierw przyjął serię ciosów, a następnie został uduszony do nieprzytomności.

Po przerwanym pojedynku wybuchła awantura przez skandaliczne zachowanie narożnika „Apteki”. Najpierw kopnięty został Minda, który jeszcze nie zdążył podnieść się z maty. W jego obronie stanął Adam, syn Oknińskiego i zaczęła się szarpanina. Co ciekawe, sam „Apteka” nawet nie wiedział, co się dzieje, gdyż w tym czasie dochodził jeszcze do siebie, gdy nad jego głową trwała awantura.

Na tym się jednak nie zakończyło. Jak przekazało EbeEbe, w skład którego wchodzi Michał Pasternak i Piotr Lizakowski, czyli zawodnicy Akademii Sportów Walki Wilanów, ich trener Mirosław Okniński miał nawet zostać uderzony butelką w głowę!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.