FAME MMA

Boxdel podbił stawkę! 30 tys. premii dla Murańskiego, jeśli w walce spełni jeden warunek! „Z własnej kieszeni zapłacę! 30 to dobra premia”

Włodarz organizacji FAME postanowił podbić stawkę. Ostatnim razem założył się z Ferrarim o 100 tysięcy, tym razem proponuje premię Jackowi Murańskiemu.

Już w tę sobotę dojdzie do prawdopodobnie największej walki w historii organizacji FAME, która z powodzeniem przyciągnęłaby ogromne zainteresowanie, będąc main eventem gali. Tak się jednak nie stanie, gdyż zestawienie zostało ogłoszone na tydzień przed FAME 12.

Jacek Murański musi zastąpić swojego syna Mateusza w walce z Arkadiuszem Tańculą. Kibice czekający na starcie „Muran” vs „Aroy” mogą być zadowoleni z takiego obrotu spraw, gdyż to właśnie Jacek jest skonfliktowany z Tańculą znacznie bardziej niż Mateusz.

Zawodnicy zmierzą się na szalonych zasadach. Tańcula przyznał, że zgodził się na wszystko, byle tylko odciąć się od rodziny Murańskich. Niestety nie zobaczymy walki na gołe pięści, gdyż żaden z arbitrów nie podjął się sędziowania takiej formuły.

Starcie odbędzie się w rękawicach do MMA. Rywale stoczą 5 rund po 2 minuty i będą mogli korzystać z łokci. Co najbardziej zaskakujące, zawalczą w tak zwanej „klatce rzymskiej” o wymiarach 3 metry na 3 metry.

Sprawdź!  Kolejny zawodnik KSW czeka na debiut w FAME! Erko Jun miał walczyć już w ubiegłym roku: "Mam nadzieję, że tym razem nikt nie będzie się bał"

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Arkadiusz Tańcula to duży faworyt pojedynku, gdyż nikt nie wie, w jakiej formie jest Jacek Murański, który dodatkowo ma kontuzjowaną lewą rękę. Co ciekawe, „Boxdel”, który po ostatniej konferencji rozmawiał o formie Murańskiego, pokusił się o podbicie stawki i zaoferował premię, jeśli Jacek spełni warunek.

Jeżeli wygra w 15 sekund… Zróbmy tak. Jeżeli wygra w 15 sekund, to z własnej kieszeni zapłacę 30 koła premii dla Jacka Murańskiego. Sto za dużo. Trzy dychy normalnie, ze swojej kabzy. Jeżeli 15 sekund spoko, trzy dychy to jest taka spoko premia – przyznał w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim.

Włodarz na szybko również obliczył, jakie są szansę, że Jacek w tak krótkim czasie pokona Tańculę – Dwa procent… Ku*wa no nie wiem, po prostu dwa procent… Pan Jacek jest nieobliczalny i to rzutuje na te dwa procent, ale totalnie nie wiem nic o panie Jacku.

-> ZOBACZ TRENING JACKA MURAŃSKIEGO!

Sprawdź!  Tyburski zaczepił Norman Parke na FAME 14! "Stormin" odpowiada: "Wyglądał jak kobieta. Myślałem, że to kobieta ze zrobionymi brwiami"

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.