FAME MMA

(VIDEO) Przypominamy szalony trening Jacka Murańskiego przed walką z Tańculą! „Jedziesz z kur*ą Muran!”

Ten pojedynek według wielu powinien być walką wieczoru gali FAME MMA 12. Do klatki na sobotniej gali wejdzie Jacek Murański, a zmierzy się on z Arkadiuszem Tańculą. O starciu mówi cały internet i ta walka może pobić kolejny rekord sprzedaży PPV! „Muran” wejdzie do klatki w zastępstwo za swojego syna Mateusza, który na kilka dni przed walką doznał kontuzji.

Walką wieczoru FAME 12 będzie pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Na Wrzosku ciąży dodatkowa presja, ponieważ jeśli przegrałby z Życińskim to zostanie zwolniony z federacji KSW.

Przypomnijmy, że na zbliżającej się gali Mateusz Murański miał zmierzyć się w rewanżu z Arkadiuszem Tańculą. Pierwszą walka rozstrzygnęli sędziowie wskazując na zwycięstwo „Aroya”.

Tym razem to Jacek Murański będzie chciał wyjaśnić konflikt z Tańculą i przy okazji odegrać się za porażkę syna. Pojedynek budzi ogromne emocje, bo tak naprawdę nikt nie wie w jakiej formie jest „Muran” i co potrafi.

Tańcula ma za sobą pojedynki w formule MMA i jak dotąd radził sobie bardzo dobrze. Przypomnijmy, że w pierwszej walce dla FAME zwyciężył z Alanem Kwiecińskim, a na ostatniej gali znokautował Marcina Malczyńskiego.

Sprawdź!  (VIDEO) Don Kasjo twierdzi, że wygrał z Normanem Parke! "Wiedziałem że dostanie w pi**ę i dostał w pi**ę".

Jacek Murański zaznacza, że do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją ręki. Dodatkowo będzie to jego debiut. Nic dziwnego, że bukmacherzy skazują „Murana” na porażkę. Jeśli ktoś natomiast wie na co stać Jacka to może się nieźle obłowić!

Jak wyglądają kursy na pojedynek „Murana” z Tańculą?

Kurs na zwycięstwo Arkadiusza Tańculi wynosi zaledwie 1.35. Na wygraną Murańskiego natomiast aż 2.75!

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz „cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Treningi Jacka Murańskiego

W sieci nie znajdziemy wielu nagrań z treningów „Murana”. Jedno z nich dostępne jest poniżej:

Otwórz konto -> Odbierz bonus

Sprawdź!  Wielka kasa dla Arkadiusza Tańculi! Zmiana podejścia do Murańskich? "Szanuję, że mają mój ołtarzyk w swoim salonie!"

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.