FAME MMA

Okniński o starciu Ferrari vs Adamek: „Jak Amadeusz by pokonał Łaszczyka, to mógłby zawalczyć z Adamkiem. Fajnie by było”

Trener Okniński zabrał głos w sprawie głośnej w ostatnim czasie medialnej wymiany zdań pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Tomaszem Adamkiem.

Niedawno do sieci trafił materiał, na którym były mistrz świata ocenia umiejętności freak fightera. Adamek stwierdził, że „Ferrari” nic nie potrafi, a pojedynek na FAME 17 zwycięży jego przeciwnik, czyli niepokonany Kamil Łaszczyk.

Okniński o walce Adamek vs „Ferrari”

Freak fighter odpowiedział w rozmowie z „Boxdelem”, w której stwierdził, że po wygranej z Łaszczykiem chciałby zmierzyć się z Adamkiem. Zaproponował nawet specjalne zasady jak klatka rzymska, gołe pięści czy soccer kicki.

Teraz o takie starcie zapytany został Mirosław Okniński, trener Amadeusza. W wywiadzie dla TVreklama przyznał, że jeśli „Ferrari” pokona najbliższego rywala, to w kolejnym pojedynku mógłby zmierzyć się z Adamkiem:

– Jeżeli Amadeusz by pokonał Kamila Łaszczyka, to myślę, że mógłby walczyć Amadeusz z Adamkiem, fajnie by było. Jeżeli chodzi o bokserów, zauważyli, że w walkach freakowych są duże pieniądze. Kamil Łaszczyk podobno dostał za walkę w FAME 14 razy więcej, niż dostaje w boksie.

Rozumiem, że bokserzy będą chcieli się bić na galach freakowych, szczególnie ci, którzy kończą kariery, żeby sobie dorobić jak Łaszczyk, czy Adamek też pewnie by chciał zarobić dużo pieniędzy. Każdy ma cele sportowe, a jak sport się kończy, to szuka pieniędzy. Ja to rozumiem. Zobaczymy, jak to się potoczy. Wszystko się rozegra na tej walce.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Ferrari chce walczyć z Adamkiem! Proponuje brutalną formułę: "Żeby mi nie uciekał klatka rzymska, gołe pięści, soccer kicki. Nie żartuję, mówię oficjalnie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.