Boks

Ben Askren złamie zasady walki z Jake Paulem i założy mu gilotynę? „Wiem, że wiele osób chce to zobaczyć.”

Już tej nocy zobaczymy starcie Jake Paul vs Ben Askren. Były fighter UFC jest gotowy złamać zasady walki bokserskiej, jeśli kibice spełnią jeden warunek.

Na gali Triller Fight Club Askren, który ma na swoim koncie pas Bellatora One Championship zmierzy się z Youtuberem. Znaczne grono kibicuje byłemu zawodnikowi UFC i liczy na to, że fighter uciszy Paula, który trash talkiem i obrażaniem innych sportowców próbuje załatwić sobie walki z wielkimi nazwiskami.

Jakiś czas temu w ostrych słowach rzucił wyzwanie McGregorowi, nazywając go m.in. „irlandzką dzi**ą”. Podobnie wypowiedział się także o szefie UFC Danie White. Taki atak był jedynie próbą sprowokowania do tego, by zorganizować pojedynek Paul vs McGregor. Wszyscy jednak szybko zapomnieli o nagraniu, które Youtuber wrzucił do sieci.

SPRAWDŹ GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ PAUL VS ASKREN

Gdzie oglądać Jake Paul vs Ben Askren? Transmisja, godzina gali, karta walk

Ben Askren wyszedł do kibiców z propozycją. Na transmisji z treningu zapytał – Gilotyna, to legalne prawda? Mogę udusić Jake’a? Wiem, że wiele osób chce to zobaczyć.

– Jedna z tych osób może ruszyć ze zbiórką. Ile dacie za to, że założę Jake’owi gilotynę? Jeśli kwota będzie większa niż gaża za walkę, może to zrobię, nigdy nie wiadomo! – dodał.

Sprawdź!  Don Kasjo o walce z Normanem Parke. "To jest jedna z większych walk bokserskich ostatnich lat w Polsce."

KURSY NA WALKĘ JAKE PAUL VS BEN ASKREN

Kursy jakie bukmacherzy przygotowali na nadchodzące zestawienie mogą mocno zszokować. Eksperci STS przewidują, że to Jake Paul zwycięży w starciu z zawodowcem i kurs na wygraną YouTubera wynosi zaledwie 1.50! Kurs na zwycięstwo Askrena wynosi natomiast aż 2.40!

Rejestrując się tutaj  odbierzesz zakład bez ryzyka do 200 zł.

Źródło: talksport.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *