BoksUFC

Ujawniono zarobki Bena Askrena i Jake’a Paula! Askren zarobi ponad dwa razy więcej niż za ostatnią walkę w UFC!

Już dzisiaj w nocy wyczekiwany pojedynek byłego fightera MMA z popularnym Youtuberem. Zawodnicy zawalczą na gali Triller Fight Club.

Ben Askren to zawodowiec, który w swojej karierze wygrał 19 z 22 walk. W 2010 roku zdobył tytuł Bellatora, który obronił czterokrotnie. Następnie przeszedł do ONE Championship i w 2014 roku zdobył pas, który również obronił cztery razy. Przed debiutem do UFC pokonał japońską legendę MMA Shinya Aokiego. Aby rozprawić się z rywalem, potrzebował zaledwie 57 sekund.

W najgłośniejszej dotychczas walce w karierze niestety poniósł porażkę. W starciu z Jorge Masvidalem został znokautowany latającym kolanem w 5 sekund. Jest to najszybszy nokaut w historii organizacji UFC. Za ten pojedynek Askren zgarnął 210 tysięcy dolarów. Tym razem dostanie ponad dwa razy więcej.

SPRAWDŹ, GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ:

Gdzie oglądać Jake Paul vs Ben Askren? Transmisja, godzina gali, karta walk

Jeszcze większe pieniądze dostanie jego rywal Jake Paul, Youtuber, który na swoim koncie ma dopiero dwie walki freak-fightowe. Najpierw przez TKO wygrał z innym YouTuberem – AnEsonGib, następnie w głośnej walce zmierzył się z byłą gwiazdą NBA Natem Robinsonem, którego ciężko znokautował w drugiej rundzie.

Sprawdź!  Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC! Tyron Woodley wytatuuje sobie: "I love Jake Paul"!

Poniżej znajdziesz listę z wypłatami, jakie trafią do zawodników walczących na nadchodzącej gali Fight Club. Informację dotyczącą gaż fighterów przekazał portal Boxing Scene:

Ben Askren $500,000
Jake Paul $690,000

Ivan Redkach $250,000
Regis Prograis $850,000

Frank Mir $350,000
Steve Cunningham $150,000

Reykon $80,000
Joe Fournier $220,000

KURSY NA WALKĘ JAKE PAUL VS BEN ASKREN

Kursy jakie bukmacherzy przygotowali na nadchodzące zestawienie mogą mocno zszokować. Eksperci STS przewidują, że to Jake Paul zwycięży w starciu z zawodowcem i kurs na wygraną YouTubera wynosi zaledwie 1.50! Kurs na zwycięstwo Askrena wynosi natomiast aż 2.40!

Rejestrując się tutaj odbierzesz zakład bez ryzyka do 200 zł.

Źródło: mmafigting.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *