ACA

„Zgłodniałem, więc teraz idziemy zjeść” – Bartosz Leśko wystąpi na ACA 128 w Mińsku

Wielkimi krokami zbliża się ACA 128, gdzie wystąpią Daniel Omielańczuk i Rafał Haratyk. Na tym wydarzeniu dołączy do nich Bartosz Leśko, który zmierzy się Ibragimem Magomedovem.

Bartosz Leśko w latach 2017 – 2019 występował w organizacji FEN, gdzie stoczył  wiele świetnych  pojedynków. Pokonywał on między innymi Tomasza Kondraciuka i Kevina Wiwatowskiego. Ma on za sobą również niezwykle wyrównany pojedynek z Marcinem Naruszczką, który odbył się FEN 24. Walka zakończyła się remisem W swoim ostatnim boju na ACA 114, wygrał na punkty z cenionym na europejskiej scenie Rene Pessoą.

Obecnie może się pochwalić dwoma wygranymi z rzędu. Na ACA 122 miał zmierzyć się z Jonasem Billsteinem, ale ta potyczka została odwołana. Polak zajmuje 10. miejsce w naszym rankingu w wadze średniej z pełną wersją możecie zapoznać się TUTAJ.

Ibragim Magomedov rywalem Bartosza Leśki na ACA 128 w Mińsku

Rosjanin walczy dla ACA od 2018 roku. W ubiegłym roku zmierzył się z czołowym europejskim średnim Artemem Frolovem. W tym boju Ibragim przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską. Aktualnie posiada dwie wygrane z rzędu. W poprzednim pojedynku na ACA 119 wypunktował Irwinga Machado.

Sprawdź!  Ranking polskich zawodników MMA - marzec 2022. Wielki awans Romanowskiego, spadek Rutkowskiego w P4P

Na swoim Facebooku, ogłoszenie tego zestawienia skomentował nasz rodak Bartosz Leśko, który bardzo się cieszy na zestawienie z rywalem, który zajmuje bardzo wysoką piątą lokatę w rankingu ACA.

„Zgłodniałem, wiec teraz idziemy zjeść”Nie ilość a jakość. 11 września w Mińsku zmierzę się z numerem #5 rankingu wagi średniej ACA 🔥Bez zbędnych słów, pomimo przerwy w startach nie zmarnowałem ani jednego dnia. Klatka zweryfikuje wszystko. Amen.” – napisał na Facebooku Bartosz Leśko

Gala ACA 128 odbędzie się 11 września w Mińsku.

źródło: ACA/Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.