High League

Bandel szczerze o walce Karwat vs. Labryga na HIGH League 6! „Nie bądźmy hipokrytami. Myślę, że wygra…” (VIDEO)

Trener Zenithu Łódź i mistrz Brave CF Marcin Bandel udzielił obszernego wywiadu kanałowi Fansportu TV. Były fighter UFC skomentował zestawienie jego podopiecznego Konrada Karwata z Denisem Labrygą.

Ten stricte sportowy pojedynek będzie miał miejsce na zbliżającej się gali HIGH League 6. O ile były strongman wyjdzie do oktagonu z perfekcyjnym rekordem 2-0, o tyle wszyscy skazują go na porażkę. Denis Labryga od wielu lat trenuje kickboxing oraz dwukrotnie wystąpił w walkach na gołe pięści. Oba starcia z Piotrem Więcławskim zakończyły się na jego korzyść.

Marcin Bandel przekonany o zwycięstwie Karwata

Trenerem Karwata jest Marcin Bandel. Znany z kapitalnego parteru „Bomba” pomagał też swego czasu oponentowi Konrada, gdy odwiedzał różne kluby MMA. Z tego też względu szkoleniowiec klubu Zenith Łódź nie był fanem tego pojedynku na HIGH League 6.

Ja w ogóle byłem przeciwnikiem na początku tej walki dlatego, że właśnie znam Denisa. Ale wytłumaczyli mi, że HIGH League go tak postawił pod ścianą, że jak nie z nim, no to nie mają… Znaczy, tam były jeszcze 2 nazwiska, ale tak naprawdę to jak już poszło, Konrad sam mówi że się czuje OK, sportowo jest w stanie to to ogarnąć, tylko mi bardziej chodziło o jakby politykę. Ja nie lubię takich… no bo tak naprawdę będę w narożniku przeciwko swojemu koledze, jakby nie było.

Bandel zaznaczył też, że jego podopieczny jest dobrze przygotowany zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Zauważył do tego, że presja jest po stronie przeciwnika. Denis jest dużym faworytem w oczach kibiców i bukmacherów.

Sprawdź!  Tyburski typuje main event High League 3: "Trenuje w najlepszym klubie i walczy z największą piz*ą. Cała Polska będzie się śmiać"

Opowiadając o prawdopodobnym przebiegu starcia Karwat vs. Labryga mistrz Brave powiedział, że ciężko cokolwiek zmienić w przeciągu miesiąca. Z tego też względu powinniśmy się spodziewać pojedynku grapplera ze stójkowiczem. Typując niejako t, kto skończy z ręką w górze „Bomba” przytoczył sceny z minionej gali UFC 285.

– Tu się można bardziej spodziewać zapaśniczo-grapplerskiej pracy, tu bardziej bokserskiej. No nie bądźmy hipokrytami, to chyba każdy doskonale wie. Ale nie wiem czy widziałaś całą tą galę UFC, no to zapasy z partnerem mocno przeważały. Mateusz [Gamrot] jest dobrym przykładem tego, Jon Jones tak samo…

Akurat w tej walce nie kibicuję Denisowi. Jestem w opozycji. Każda następna: kibicuje mu, chętnie pomogę, ale tutaj myślę, że to Konrad wyjdzie zwycięsko z tego z tego pojedynku.

Kursy na walkę Karwat vs. Labryga

Wszystkie walki HIGH League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna.pl. Na start otrzymasz specjalny BONUS i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  PILNE: Ewa Brodnicka zadebiutuje w MMA! Zawalczy z Lil Masti na gali High League!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.