High League

Fani Mai Staśko atakują Denisa i jego dziecko! Pokazał prywatną wiadomość: „Mam nadzieję, że za**** całą twoją rodzinę”

Denis Załęcki opublikował na swoich social mediach wpisy dotyczące Mai Staśko i tego, jaką reakcję wywołały jego publikacje w sieci.

Niespodziewanie doszło do mocnego konfliktu pomiędzy „Bad Boyem” i aktywistką Mają Staśko, która próbuje walczyć z hejtem, jednak sama niejednokrotnie jest jego prowodyrem, gdyż Internauci, którzy ją obserwują, bardzo mocno reagują po jej wpisach czy wypowiedziach.

Co ciekawe, Staśko według ostatnich doniesień miała zostać wyrzucona z High League ze względu na jej konflikt z Lexy. Aktywistka wystosowała takie oskarżenia pod adresem freak fighterki:

– Jakieś dwa tygodnie temu trener Lexy przekazał mojemu, że walki nie będzie. Powód? Wspieram osoby LGBTQ i prawa kobiet. A oni nie chcą, żeby do fanek Lexy docierał przekaz związany z tęczą i osobami LGBTQ.

Lexy odpowiedziała na te zarzuty i jako kolejna już osoba zarzuca aktywistce, że ta jest manipulatorką:

Uważam, że jesteś hipokrytką, manipulatorką i atencjuszką, często przedstawiasz swoje opinie i poglądy, jakby to były fakty, krzywdząc czasami przy tym innych – stwierdziła w obszernym oświadczeniu.

Między innymi „Szalony Reporter” potwierdził, że federacja High League nie chciała kontynuować współpracy ze Staśko.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki nie wytrzymał! Rzucił się z pięściami na Alana Kwiecińskiego w studiu

Konflikty Mai Staśko z Denisem Załęckim

Tym razem sprawa dotyczy kolejnego zawodnika High League. Staśko na social mediach przedstawiła osobom, które ją obserwują postać Denisa Załęckiego. Po wszystkim został on zaatakowany przez Internautów, jak się jednak okazuje, na celowniku fanów Staśko znalazł się nie tylko sam „Bad Boy”, ale również jego rodzina, w tym córka.

Całą sprawę Załęcki opisał na swoim Instastories:

– Jak wiecie, Mateusza nie ma już z nami, był moim dobrym kolegą i jest to przykład, co masowy hejt może zrobić człowiekowi. Największą prowodyrką hejtu w sieci moim zdaniem, jest wszystkim doskonale znana Maja Staśko, która za wszelką cenę próbuje wymazać swoje błędy przeszłości,,dobrem”, które również czyni i nie można jej tego odmówić, ale głównie nagania do masowego hejtu. Jak wiecie lub nie, wczoraj Maja postanowiła opisać mnie na swoim instagramie, gdzie śledzi ją ponad 200 tysięcy osób, a jaki był efekt jej działań? Zapraszam na następne story.

Następnie opublikował szokującą wiadomość, w której ktoś życzy śmierci Denisowi, jego ojcu i córce – Mam nadzieję, że Tybori cię zajebie w tej klatce i później jeszcze zajebią całą twoją rodzinę, twojego ojczulka i twojego bachora, bo taka kurwa jak ty nie powinna się rozmnażać.

Na tym Denis nie zakończył i dalej kontynuował swoją wypowiedź pod adresem Staśko:

Sprawdź!  Denis Załęcki o walce z Soldiciem na gołe pięści! "Jakbym go trafił, mógłbym ciężko znokautować"

– Jest to przykładowy screen, bo na wszystkie nie starczyłoby mi kafelek. Więc ja się pytam Maju, czy widzisz, jak szkodliwa jest konkretnie TWOJA działalność w internecie? Jak odniesiesz się do tego, że z twojego powodu ludzie (bo nie tylko ja) dostają groźby i życzenia śmierci, nie tylko dla siebie, również dla swoich rodzin czy jak w moim przypadku dla małej dziewczynki? Ja jestem silny psychicznie, ale są ludzie, którzy tak silni nie są. Zastanów się, czy twoja działalność w internecie przynosi więcej szkody, czy pożytku i miej świadomość, że jesteś prowodyrką masowego hejtu, o którym tak dużo mówisz.

Wiem, że ktoś Cię bardzo skrzywdził parę lat temu, jest mi szczerze przykro z tego powodu, ale odgrywanie się za to na innych z tego świata, jest co najmniej nieetyczne, a ponoć etyka to jedna z twoich głównych wartości, którymi się kierujesz w życiu. Przemyśl, do czego prowadzą twoje działania i zamiast działać ze złem” na tak szeroką skalę może zacznij od siebie. „Musisz być zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie”- mówił Gandhi i jest to moja dzisiejsza rada dla Ciebie! Mimo wszystko życzę Ci dużo dobrego i mniej nienawiści do innych.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Alan o zakładzie z Dawidem Załęckim: "Taką aferę zrobił, że to było nie na miejscu. Na raty zrobił badania, ja na raty przelałem"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.