FAME MMA

Awantura i przerwany face-to-face! Parke pobił się z Sulęckim [WIDEO]

Za nami face-to-face, który zakończył się bardzo szybko ze względu na złą krew pomiędzy zawodnikami i awantury, do których doszło w studio.

Już w sobotę odbędzie się gala FAME: Reborn, podczas której dojdzie do wielkiego powrotu Normana Parke. Irlandczyk ponownie zawalczy we freakowej federacji i tym razem zmierzy się z profesjonalnym pięściarzem Maciejem Sulęckim, który debiutuje w organizacji.

Panowie mają ogromny konflikt i nie gryzą się w język oraz atakują siebie nawzajem. Kiedy podczas dzisiejszego programu face-to-face usiedli naprzeciwko siebie, szybko doprowadzili do awantury. Parke sprowokował rywala, wyciągając klapka, którym uderzył Polaka.

Po pierwszej szarpaninie na chwilę sytuacją się uspokoiła, jednak Sulęcki niedługo później postanowił oblać Normana wodą i wyprowadzić cios. Tym razem prowadzący postanowił ostatecznie zakończyć panel z udziałem tych zawodników:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.