FAME MMA

Dojdzie do pojedynku trenera Oknińskiego? Wampir zabrał głos! [WIDEO]

Michał Pasternak zabrał głos w sprawie potencjalnego starcia freakowego jego trenera Mirosława Oknińskiego, który niedawno otrzymał ofertę.

W ostatniej rozmowie dla fansportu.pl Okniński przyznał, że za dwa miliony mógłby wyjść do klatki i zmierzyć się z Marcinem Najmanem. Długo nie musiał czekać na reakcję ze strony federacji, gdyż w ciągu kilku dni ujawnił, że otrzymał już propozycję.

O potencjalny debiut trenera zapytany został jego podopieczny Michał Pasternak, który już w tę sobotę wejdzie do klatki FAME, żeby zmierzyć się z Dominikiem Zadorą. Przyznał, że w przypadku Oknińskiego bylibyśmy świadkami niesamowitych dymów przed pojedynkiem.

– Myślę, że za dwa miliony to byłoby to do zrobienia. Mimo że trener jest po ciężkiej chorobie, to na pewno wyszedłby do takiej walki. Nie o samą walkę by tutaj chodziło tylko o kwestię tego show, które by było przed walką. To by był jeden wielki rozp…dol. Trener jest znany z tego, że potrafi podkręcić walkę swoich zawodników, a co by dopiero było, gdyby on walczył za taką sumę pieniędzy?

Jeśli jednak chodzi o przygotowania, Pasternak nie ukrywa, że byłyby one dla Oknińskiego sporym wyzwaniem – Trenerowi by było ciężko ze względu, że jest po ciężkiej chorobie. Znalazł alternatywę, już nie trenuje, tylko po prostu strzela i tym jest zajarany.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.