KSW

Askham wielkim wyzwaniem dla Mameda? Anzor Azhiev nie ma wątpliwości: „To będzie ciężka walka. Jeśli nie skończy przed czasem, to…”

Główny trener stołecznego klubu WCA w ostatnim wywiadzie wytypował main event nadchodzącej gali Colosseum II na Stadionie Narodowym.

Już w czerwcu zobaczymy trylogię pomiędzy Scottem Askhamem i Mamedem Khalidovem. Wielu kibiców mających przed oczami efektowny nokaut, jest przekonanych, że to łatwe starcie dla legendy polskiego MMA. Nie ma jednak wątpliwości, że ciężkie będzie powtórzyć to, co zrobił podczas KSW 55.

Anzor Azhiev o walce wieczoru Colosseum II

Khalidov w ostatnim starciu znokautował rywala w zaledwie 36 sekund, trafiając go efektownym kopnięciem z wyskoku. Wcześniej jednak przy okazji pierwszej walki na KSW 52 Mamed stracił w klatce sporo zdrowia i przez jednogłośną decyzję zwyciężył Brytyjczyk.

Askham jest niebezpieczny zarówno w stójce, jak i w parterze, do której potrafi bez problemu sprowadzać. W KSW zanotował trzy efektowne nokauty. Dwukrotnie pokonał Michała Materlę przed czasem, a także w pierwszej rundzie rozprawił się z Marcinem Wójcikiem.

Head coach WCA Anzor Azhiev nie ma wątpliwości, że będzie to trudne starcie dla Mameda, który powinien szukać skończenia przed czasem. W rozmowie z Arturem Przybyszem stwierdził:

Sprawdź!  Trener Okniński rzuca wyzwania! "Wrzosek dostanie wpie**ol, Tyburski dostanie wpie**ol. To jest dla mnie jakaś bzdura"

– Nie wydaje mi się, że ta walka dla Mameda będzie prosta. Jeżeli się nie skończy przed czasem, to może być trudno. Nie ukrywajmy, że Mamed ma swój wiek. I tak super się rusza, ale Askham to bardzo dobry zawodnik, ma wszystko. Bardzo dużo zdrowia ma, im dalej, tym trudniej będzie Mamedowie. Znokautował Askhama, ale to będzie ciężka walka, nie wiem, czemu ludzie mówią… Dobra, nie walczył, ale Mamed też dużo nie walczył. Po Soldiciu tylko z Mariuszem walczył. Nie chciałbym tej walki, ja myślałem, że on dostanie Hectora Lombarda. (…) Wolałbym tę walkę.

– Pierwsza walka pokazała, że Askham umie wywracać, kontrolować, ciężko go poddać, tlenowo też bardzo dobrze się czuje. Ja słyszałem, że ci zawodnicy z American Top Team, to Askham jest jeden z topowym, jeśli chodzi o zdrowie. Mówili, że ma dużo zdrowia, trzeba szukać nokaut.

Kursy bukmacherskie na walkę Mamed Khalidov vs Scott Askham

Całą kartę walk i wszystkie inne gale KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano specjalne BONUSY!

Sprawdź!  Dyrektor KSW o walce Mańkowskiego w FAME MMA: "Zgłosił się do nas Krzysztof Rozpara. Chcieliśmy wyjść naprzeciw Borysowi, który..."

Za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.