High League

Juras reaguje na słowa Denisa o Szpilce! „Mam wrażenie, że Denis dużo takich tekstów mówi celowo, bo…”

Ostatni wywiad z Denisem Załęckim wywołał w sieci ogromne zamieszanie. Najpierw głos zabrał Artur Szpilka, teraz pojawił się również komentarz „Jurasa”.

„Bad Boy” po ostatniej porażce zrobił sobie przerwę od social mediów i powrócił w wywiadzie dla portalu fansportu.pl, gdzie między innymi uderzył w „Szpilę”. Stwierdził, że jest w stanie ciężko go znokautować oraz wypowiedział takie słowa – Gościowi uratowałem życie swoją kontuzją, uratowałem mu karierę. Gdyby nie kontuzja, to by nie było Szpilki.

„Juras” reaguje na słowa Denisa

Najpierw pojawiła się mocna odpowiedź ze strony byłego pięściarza, który nazwał Załęckiego „El Estrogenem” i na swoich social mediach napisał – Może nowa ksywa dla Denisa „Ratownik” albo „El Estrogen”, bo „El Testosteron” już zarezerwowane.

Teraz opublikował fragment wywiadu na swoim Twitterze, a Łukasz Jurkowski skomentował to w taki sposób:

– Ja podziękuje! Że mi ziomeczka nie zawinął do grobu – po czym dodał – Mam wrażenie, że Denis dużo takich tekstów robi już celowo, bo wie, jak działa ten biznes. Ja na nic nie muszę uważać. Nie mój cyrk nie moje małpy. Postoje z boku do końca. Mój tweet to bardziej sympatia do Artura, a nie link do Denisa.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.