KSW

Anzor Azhiev typuje Szpilka vs Pudzianowski: „Jeżeli będzie walczył jak Materla, to może pójść spać. Maniek ma twardą głowę i ma z czego uderzyć”

Główny trener WCA Anzor Azhiev wytypował pojedynek Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim. Co ciekawe, miał okazję trenować obu zawodników.

Do starcia dojdzie już 3 czerwca podczas gali Colosseum II na Stadionie Narodowym. Były pięściarz stanie przed największym wyzwaniem w karierze i wyjdzie do klatki jako gigantyczny underdog. Na porażkę skazują go bukmacherzy, a także duża część kibiców.

Anzor Azhiev typuje walkę Szpilka vs Pudzianowski

Głos w sprawie starcia zabrał head coach WCA Anzor Azhiev, który rozmawiał z Arturem Przybyszem. Od wielu lat razem z Arbim Shamaevem współpracą z Pudzianowskim, którego przygotowują do pojedynku. Przez pewien czas w Warszawskim Centrum Atletyki trenował również Szpilka, jednak ostatecznie postanowił zmienić klub.

Azhiev wyjaśnił, jak obecnie wygląda sytuacja w klubie i zdradził, że tym razem Pudzianowski będzie reprezentował WCA Fight Team. Trener nie ukrywa, że były strongman ma naprawdę silny cios oraz mocną głowę i nokaut na Szpilce nie powinien być dużym zaskoczeniem.

– Był bałagan i Artur i Mariusz tutaj. Potem Artur, że mu się nie podoba, ja to rozumiem i teraz jest Mariusz. I teraz Mariusz będzie normalnie jako Fight Team WCA walczył i mu pomagam. Mariusz już tyle lat pracuje z Arbim, ja zawsze pomagałem, ale staram się nie wtrącać. Arbi układa plan, ja czasami coś dorzucę. Jakby Artur był i tak by trzeba było się podzielić. W jedną stronę ja, w druga Arbi, to by było najgorsze. (…) Arturowi brakuje trenera od MMA. On ma od kickboxingu i parteru. Nie do końca to jest dobre.

– To jest waga ciężka, małe rękawice, Mariusz ma z czego uderzyć i oczywiście, że może znokautować. Artura można znokautować i Mariusza też. Dla Mariusza najlepiej wywrócić i kontrolować, Artur będzie próbował utrzymać dystans i boksować, dużo pracy na nogach. Tak mi się wydaje. Jeżeli będzie próbował walczyć jak Materla, to może pójść spać. Maniek ma twardą głowę i ma z czego uderzyć.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Sprawdź!  Overeem zakończy karierę w KSW!? Szef federacji wyjaśnia: "Chciałby zawalczyć. Jest bardzo blisko. Właśnie czeka na spotkanie"

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.