Boks

Artur Szpilka nalega na natychmiastowy rewanż z Łukaszem Różańskim! Promotor komentuje.

Na ostatniej gali KnockOut Boxing 15 w walce wieczoru Łukasz Różański zmierzył się z Arturem Szpilką. W pierwszej rundzie pojedynku „Szpila” został ciężko znokautowany. Teraz jego promotor Andrzej Wasilewski zdradził, że pięściarz z Wieliczki nalega na rewanż z Różańskim!

Dużym faworytem tego pojedynku był mniej doświadczony Łukasz Różański, nie tylko według bukmacherów, ale także kibiców. Przed wejściem do ringu Szpilka został wygwizdany. Pierwsze sekund walki należały do Szpilki, który posłał Różańskiego na deski.

To był jednak jedyny moment w tej walce, kiedy Szpilka pokazał się z dobrej strony. Różański natychmiast wstał i to on przejął kontrolę nad pojedynkiem. Kilkukrotnie posłał rywala na deski. Z każdą chwilą kibice byli coraz głośniejsi i liczyli na to, że zaraz ta walka się zakończy.

Sędzia pozwalał walczyć Szpilce dalej, ale już w pierwszej rundzie po mocnych ciosach Różańskiego został znokautowany. Nie był w stanie o własnych siłach wrócić do narożnika. Po werdykcie chciał pogratulować przeciwnikowi zwycięstwa, jednak został przez niego zignorowany.

Po walce pojawiły się głosy o tym, że chętny na walkę ze Szpilką jest „Diablo”.

Sprawdź!  Nagranie spod ringu! Artur Szpilka ciężko znokautowany przez Łukasza Różańskiego [WIDEO]

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk jest jednym z najlepszych polskich pięściarzy w historii boksu zawodowego. Ma on na swoim koncie ponad 60 pojedynków. Jest on byłym mistrzem IBF i WBC w wadze junior ciężkiej. Obecnie może się pochwalić pięcioma wygranymi z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku wypunktował Taylora Mabikę.

„Jeżeli Szpilka ma jaja i jest taki kozak, jak mu się wydaje, to zrobimy to. Ja podtrzymuję to, co powiedziałem. Napiszę wynik tej walki, jak się ona zakończy i w której rundzie, i dam ją w zalakowanej kopercie.”  – mówił jakiś czas temu Krzysztof Włodarczyk w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

Artur Szpilka chce rewanżu z Łukaszem Różańskim

W najnowszym wywiadzie dla portalu ringpolska.pl promotor Andrzej Wasilewski skomentował pomysł, aby to „Diablo” był kolejnym rywalem Szpilki.

„Pomysł walki Diablo ze Szpilką padł już chyba całkowicie?” – spytał dziennikarz ringpolska.pl

„Ja bym tego wszystkie nie zamykał. Artur ma teraz bardzo trudne chwile, musi przede wszystkim zaleczyć kolano. Jak wróci z urlopu, zaleczy kolano to pójdziemy sobie na przysłowiową herbatę. Jestem to pod każdym względem Arturowi winny. On oczywiście pisze „natychmiast rewanż” itd., ale nie jest to takie proste.” – stwierdził Andrzej Wasilewski w rozmowie z ringpolska.pl

Sprawdź!  Mateusz Borek daje rady Arturowi Szpilce. "Jeśli jednak Artur z Łukaszem przegra, to niech nie myśli już o..."

Dziennikarz przerwał wywiad i dopytał – „Przepraszam, Artur chce rewanżu z Łukaszem?”

Wasilewski kontynuował – „Tak, od razu pisze, że musi być rewanż, że wszystko zrobi itd., nie jest to takie proste, bo gdyby ta walka trwała parę rund, byłoby więcej boksu to miałoby to sens. A to szybko się skończyło, natomiast wszyscy wiemy, że Artur powinien się zastanowić generalnie czy chce kontynuować karierę bokserską. Ale jestem ostatnim człowiekiem po tylu latach, który po takim niepowodzeniu Artur kopnie go gdzieś i przestanie odbierać telefon”

Źródło: ringpolska.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *