UFC

Zadyma na gali MMA w Rosji! W klatce rozpętała się istna bijatyka (VIDEO)

Absolutny chaos wybuchł w klatce podczas wczorajszej gali R3 Fighting Championship, która odbywała się w Moskwie. Finalnie kłótnia pomiędzy dwoma zawodnikami przerodziła się w dziką bójka między narożnikami, a po chwili do akcji włączyli się kibice, którzy zaczęli przeskakiwać przez klatkę!

Na wczorajszej gali byliśmy świadkami aż 28 walk w formule MMA. Walką wieczoru był pojedynek Furkatbek Karimova, który zmierzył się z Magomedem Abdukhalikovem i to właśnie to starcie skradło największe show, jednak nie ze względu na charakter sportowy.

Po pojedynku doszło do wymiany słownej pomiędzy narożnikami zawodników. W pewnym momencie po tym jak padło za dużo słów doszło do przepychanki. Jeden z zawodników odepchnął drugiego, a przy tym kolejny wyprowadził cios! Rozpętała się awantura i bijatyka!

Jeśli chodzi o gale sportów walki w Rosji to bójki nie są niczym nowym i zdarzają się regularnie. Przypomnijmy, że w grudniu 2020 roku doszło do bijatyki, w której interweniować musiała policja. WIĘCEJ: Ogromna awantura i bijatyka na gali MMA w Moskwie! Musiała interweniować policja! [WIDEO]

Awantura na gali R3 Fighting Championship

Jeden z użytkowników Twittera zamieścił nagranie, na którym widzimy cały przebieg wczorajszej awantury.

Sprawdź!  Abdelaziz przeciwnikiem Gaethje vs. Chandler: "Michael Chandler nie zasługuje na nic."

Nie wiemy jak zakończyło się całe zdarzenie, ponieważ tak jak widzimy bijatyka trwała do samego końca i raczej nikt nie był w stanie uspokoić towarzystwa.

Źródło: bjpenn.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *