UFC

Aljamain Sterling wkurzony na Cory’ego Sandhagena: „Szkoda, że jako pierwszy pokona Petra Yana.”

Na UFC 267 Aljamain Sterling pozna swojego przyszłego rywala. W starciu o tymczasowy tytuł kategorii koguciej wystąpi Petr Yan i Cory Sandhagen. „Funk Master” czuje frustrację, że to „Sandman” jako pierwszy pokona „No Mercy”, a nie on.

Aljamain Sterling vs Petr Yan – historia i zablokowany rewanż

Na UFC 259 poznaliśmy nowego mistrza kategorii koguciej. Petr Yan popełnił błąd i kopnął „Funk Mastera”, który nie znajdował się w pozycji uznawanej za stójkową. Efektem tego Rosjanin stracił pas, a Amerykanin stał się pierwszym fighterem w historii największej federacji MMA, który tytuł mistrzowski zdobył przez dyskwalifikację. Drugie starcie zaplanowane zostało na UFC 267.

Aljamain Sterling udał się na operację szyi, czym zmusił UFC do przełożenia rewanżu. „No Mercy” pisał w mediach społecznościowych, że Amerykanin stracił godność, a „Funk Master”Nie dostał zielonego światła od lekarzy. Wściekły Petr Yan na poprosił o kogokolwiek, a federacja zestawiła go z Cory’m Sandhagenem.

Popularny „Sandman” poległ ostatnio z powracającym do akcji T.J.’em Dillashawem. Niejednogłośna decyzja była jedną z tych kontrowersyjnych, gdzie wielu widziało zwycięstwo drugiej strony. Tak, czy siak, jak Amerykanin sam zauważył, rywal musi się leczyć podczas gdy on otrzymał wielką szansę w karierze.

Sprawdź!  Sean O'Malley nadal odczuwa pojedynek z UFC 264: "Wciąż mnie napier***ala od jego je***anej głowy."

UFC 267: Petr Yan vs Cory Sandhagen

Cory Sandhagen nie ma wiele czasu na przygotowanie przed pojedynkiem o tymczasowy tytuł mistrzowski, które odbędzie się 30 października na UFC 267. Aljamain Sterling wierzy jednak, że to z „Sandmanem” zmierzy się w pierwszej obronie. W rozmowie z Arielem Helwanim champion przyznał jednak, że będzie zirytowany, gdy to Sandhagen pokona „No Mercy” przed nim:

Widziałem Cory’ego na UFC 266 w Las Vegas, rozmawialiśmy po walkach. I, jak mówiłem, jestem bardzo szczerą osobą. Zapytałem go wtedy, czy weźmie walkę z Yanem. Potwierdził. Życzyłem mu więc powodzenia. Powiedziałem mu także: „Wiem, że go wciągniesz nosem.” Dodałem również: „Jedyną rzeczą, która mnie wkurza z tego powodu to to, że będziesz pierwszym, który to zrobi i jedynie to mnie martwi. Bo wiem, że mogę skopać tego gościa.” I powiedziałem mu to ot tak, prosto w twarz.

Aljamain Setrling niedługo po ogłoszeniu nowego pojedynku na UFC 267 za pośrednictwem Instagrama podał swój typ na tę walkę. Cory Sandhagen niedawno z kolei mówił, że liczy na wygraną i rewanże za swoje dwie porażki w UFC. „Funk Master” wierzy, że „Sandman” sprawi koszmar Rosjaninowi swoim stylem walki. Aljamain Sterling wie jednak, że nawet jeśli Petr Yan przegra na UFC 267, spotkają się ponownie:

Sprawdź!  (VIDEO) Jiri Prochazka chce walki z Janem Błachowiczem! "Europa jest najlepszym miejscem na walkę pomiędzy Polakiem i Czechem"

Bez względu na wszystko, zanim ja odejdę na emeryturę i zanim on odejdzie na emeryturę, zmierzymy się raz jeszcze. To wszystko.

Aljamain Sterling udzielił ostatnio szczerego wywiadu The Schmo, gdzie szczerze opowiedział o swoim wycofaniu się z UFC 267. Petr Yan z kolei nie ma zamiaru zażegnać konfliktu i odmawia nazywania mistrza po imieniu.

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira do obejrzenia w STS TV!

Na gali w Abu Zabi zobaczymy też walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

Sprawdź!  Garbrandt jednym ze sceptyków wyniku walki wieczoru UFC Vegas 32: "Cory wyglądał lepiej i zadał więcej obrażeń"

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: MMA Fighting, The MMA Hour

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.