UFC

Dan Hooker przed UFC 267: „Nie boję się Khabiba, dlaczego miałbym się bać Islama Makhacheva?

UFC 267 już 30 października! Na gali w Abu Zabi, gdzie Jan Błachowicz zmierzy się z Gloverem Teixeirą w obronie pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej, zobaczymy również starcie Islam Makhachev vs Dan Hooker. „The Hangman” wyśmiał ostatnie komentarze Khabiba Nurmagomedova na swój temat!

Dan Hooker wraca po miesiącu

Dan Hooker do oktagonu wraca po miesiącu. Na UFC 266 Nowozelandczyka pokonał Nasrata Haqparasta w pojedynku, na którego potwierdzenie czekaliśmy do ostatniej chwili. Niedługo później świat obiegła informacja o wypadnięciu z karty UFC 267 Rafaela dos Anjosa. „The Hangman” nie czekał zbyt długo z odpowiedzią dla Islama Makhacheva. Federacja potwierdziła walkę niedługo po tym.

Hooker przed UFC 266 miał swoje problemy. W związku z restrykcjami fighter nie mógł trenować nawet w pustej sali treningowej, co prowadziło do starć z policją, a później Nowozelandczyk miał też problemy z wizą. Nie ma co ukrywać, że Dan oferując zastąpienie RdA po tak wymagającym miesiącu i tylu problemach, zaskoczył wszystkich.

Dan Hooker reaguje na słowa Khabiba Nurmagomedova

Fighter z Nowej Zelandii jest przekonany o tym, że może pokonać Islama Makhacheva. Dan Hooker zaznaczył też, że nie ma zamiaru ględzić na temat krótkiego okresu przygotowawczego.

Sprawdź!  Conor McGregor w walce o pas? "To pic na wodę. Ja z chęcią go zmiażdżę!"

Tymczasem Khabib Nurmagomedov powiedział ostatnio w wywiadzie, że jedyna szansa Dana Hookera w tym starciu to szczęśliwy strzał. Poza tym, na 99% Islam Makhachev go zmiażdży. W rozmowie z Time For Sports „The Hangman” odniósł się do tych słów:

Nie boję się Khabiba, dlaczego więc miałbym bać się Islama. Dziwi mnie to. Jakby włodarze przyszli i powiedzieli: „Słuchaj, chciałbyś walczyć z Khabibem za cztery tygodnie?” W okamgnieniu wziąłbym ten pojedynek. Nad tym starciem [z Makhachevem] zastanawiałem się coś koło pięciu sekund. Nad walką z Khabibem myślałbym sekundę i bym ją zaakceptował. Jeśli myślicie więc, że jego słowa mają jakąkolwiek wagę, to się mylicie. W 99% nie ma gościa na tej planecie, który w klatce ze mną wygrałby 99 na 100 pojedynków. Śmiechu warte.

Oprócz Khabiba Nurmagomedova, na temat tego starcia wypowiadał się również Ali Abdelaziz, menedżer Islama Makhacheva. Powiedział on, że szanuje Dana Hookera za przyjęcie pojedynku na UFC 267, ale Nowozelandczyk pojawi się tylko, żeby zgarnąć czek za wyjście.

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira do obejrzenia w STS TV!

Na gali w Abu Zabi zobaczymy też walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

Sprawdź!  Mocno skrytykowany Khabib przeprasza za słowa na temat Afganistanu: "Jesteś po prostu talibem. Jesteś szaleńcem, terrorysto"

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: Time For Sports

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.