UFC

Petr Yan z mocną odpowiedzią na wpis Sterlinga! „Straciłeś godność, gdy płakałeś, by dostać pas, idioto.”

To, że Petr Yan nie jest fanem Aljamaina Sterlinga, wiadomo nie od dziś. Rosjanin ostro zareagował na wpis Sterlinga, zwracając szczególną uwagę na słowo „godność”.

Były mistrz dywizji półśredniej UFC, Tyron Woodley, zadebiutował w boksie. Naprzeciw niego stanął gwiazdor YouTube’a – Jake Paul. Panowie przed walką ustalili, że przegrany wytatuuje sobie wyznanie miłości wobec zwycięzcy. Choć początkowo The Chosen One wycofał się z zakładu, po porażce przez niejednogłośną decyzję powiedział, że jeśli dzięki temu otrzyma rewanż wytatuuje sobie I love Jake Paul.

Sytuację skomentował Aljamain Sterling. Mistrz dywizji koguciej UFC stwierdził, że godność jest ważniejsza od wypłaty (która byłaby niemała). Funk Master otrzymał odpowiedź od swojego byłego i zarazem przyszłego rywala, Petra Yana.

Straciłeś godność, gdy płakałeś, by dostać pas, idioto.

Aljamain Sterling nie odpuścił i również wstawił odpowiedź. Również nawiązał do walki fighterów z UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya.

Sprawdź!  Henry Cejudo wściekły na Danę White'a! "Zasługuję na więcej niż paczkę frytek!"

Chyba wciąż nie kumasz, co zaszło, głuptasie, więc znów ci wyjaśnię. Dostałem pas, ponieważ sprzedałeś mi NIELEGALNE kolano! Nie z powodu łez. Dupek.

Sterling i Yan od dawna toczą wojenkę w social mediach już od dawna. Sytuacja oczywiście zaogniła się po ich pojedynku na UFC 259. Fighterzy zmierzą się w rewanżu na UFC 267, gdzie w walce wieczoru Jan Błachowicz będzie bronił pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej przeciwko Gloverowi Teixerze.

Źródło: MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.