UFC

Petr Yan nie nazywa mistrza po imieniu! „Żaden „Aljamain”. Dzi*ka, baba, kurczak…”

Na UFC 267 miało dojść do rozwiązania konfliktu pomiędzy Petrem Yanem, a Aljamainem Sterlingiem o pas kategorii koguciej. Zamiast tego jednak zobaczymy pojedynek Rosjanina z Cory’m Sandhagenem o tymczasowy tytuł mistrzowski. „No Mercy” tymczasem w jednym z najnowszych wywiadów podaje nazwy, jakimi „Funk Mastera” należy nazywać.

Petr Yan vs Aljamain Sterling

Na UFC 267 miał zostać wyjaśniony konflikt na linii Petr Yan – Aljamain Sterling. Fighterzy mierzyli się w tym roku na UFC 259, gdzie „Funk Master” wygrał po nielegalnym kolanie Rosjanina. „No Mercy”, jak i część fanów, określiła zachowanie Sterlinga aktorstwem na miarę Hollywood, a sam ex-champion mówił, że Aljamain stracił godność płaczem w oktagonie.

Do wielkiego rewanżu jednak nie dojdzie, przynajmniej jeszcze nie. „Funk Master” nie dostał zielonego światła od lekarzy, przez co zmuszony był wycofać się z UFC 267. Reakcja Petra Yana? Wściekłość, jak nietrudno się domyślić. Rosyjski zawodnik od miesięcy zabiega o ponowne starcie o pas, by udowodnić, że to nie ma lepszego w dywizji od niego. „No Mercy” do oktagonu jednak wyjdzie, bo wielu osobom zależy na jego występie.

Cóż, przeciwnicy Sterlinga mają używanie z powodu „tchórzliwego” wycofania się mistrza. Ten z kolei w rozmowie z Inside Fighting nie uznaje prawdziwego imienia „Funk Mastera”:

Sprawdź!  Czy Jan Błachowicz przegrał na UFC 267 przez dobre relacje? "Na ten moment mówię, że..."

Bracie, żaden „Aljamain”. Dzi*ka, baba, kurczak, ale nie „Aljamain”.

Petr Yan i konflikt z Aljamainem Sterlingiem

Choć Aljamain Sterling udzielił ostatnio wywiadu, w którym otwarcie opisywał cały proces wycofania się z UFC 267, Petr Yan chyba go nie odsłuchiwał… A jeśli jeszcze ktoś się nie połapał, to Rosjanin wyjaśnił, dlaczego ma tak słabą opinię o obecnym mistrzu:

Mówiąc szczerze, szanuję każdego mojego rywala, oprócz Aljamaina. Do niego nie mam ani krzty szacunku. Jak możesz szanować beksę, która ryczy by dostać pas? Oglądałem te wycinki z walki, jak sędzia mówi, że mnie dyskwalifikuje, Aljo to słyszy i nagle przewraca oczami i zaczyna tarzać się na macie… To wszystko kpina.

Na UFC 267 nie zobaczymy rewanżu z UFC 259. Z Petrem Yanem zmierzy się natomiast Cory Sandhagen, który ostatnio w wywiadzie sam zapowiadał, że chce rewanżu ze Sterlingiem.

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira do obejrzenia w STS TV!

Na gali w Abu Zabi zobaczymy też walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

Sprawdź!  Trener Winkeljohn milczy, Jon Jones grozi! "Dam wam wtedy naprawdę tłuste..."

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Aljamain Sterling w szczerych słowach o wycofaniu się z UFC 267: "Czułem się, jakbym miał postawić jakość mojego życia w tej jednej walce tylko po to, by ucieszyć fanów."

Źródło: Inside fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.