High League

Denis zabrał głos po High League 3! Komentuje odwołanie walki: „Bądźcie spokojni, do walki dojdzie! Nie odpuszczę!”

Za pośrednictwem social mediów Denis Załęcki zabrał głos w sprawie odwołanego pojedynku na wczorajszej gali High League 3.

W Ergo Arenie „Bad Boy” miał powrócić do klatki i tym razem zadebiutować w formule MMA. Jego starcie z Mateuszem Kubiszynem było jednym z najbardziej wyczekiwanych zestawień, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kibiców.

Pomiędzy zawodnikami było dużo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć na konferencjach. Podczas ostatniego face-to-face na ważeniu Kubiszynowi puściły nerwy i odepchnął przeciwnika, po czym doszło do awantury.

Denis komentuje odwołanie walki

Niestety kibice nie mieli okazji zobaczyć wyczekiwanego starcia. Najpierw walka została przełożona i miała odbyć się po main evencie, jednak kiedy zakończy się pojedynek Marcina Dubiela z Alberto, zebrani na hali kibice usłyszeli informację przekazaną przez Malika, że ze względów bezpieczeństwa walka została odwołana.

Jednocześnie zapewnił, że dojdzie do niej w innym terminie i będzie ona transmitowana na żywo. Słowa te potwierdził sam Denis Załęcki, który na swoim Instastory napisał:

– Z pewnych powodów gala została zatrzymana… Do walki dojdzie za około 2 tygodnie i obejrzycie ją za darmo na YouTube! Bądźcie spokojni, do walki dojdzie! Zostałem zapewniony, bo nie odpuszczę… Za dużo mam do udowodnienia!!! Jutro odezwę się na spokojnie. Dziękuję za tysiące wiadomości.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Alan Kwieciński przerywa wywiad i wyzywa "Ferrariego"! "Powiedziałem, że nawet teraz mogę do niego wyjść!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.