High League

Alan Kwieciński zabrał głos przed walką na High League 3: „Wiecie, że nie boję się wyzwań”

Alan Kwieciński zabrał głos po ogłoszeniu jego kolejnego pojedynku. Już w czerwcu stanie do walki z ojcem byłego przeciwnika.

Po raz pierwszy w historii polskich freak fightów zobaczymy walkę ojca i syna na jednej gali. Denis Załęcki zadebiutuje w formule MMA i stanie do walki z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Fighterzy będą mieli okazję wyjaśnić głośny konflikt.

Do klatki wejdzie również Dawid Załęcki, ojciec „Bad Boya”, który zmierzy się z Alanem. Jeszcze niedawno sam debiutant zapewniał, że póki co nie zobaczymy go w walce na gali freakowej, jednak sporo zmieniło się po ostatniej awanturze na konferencji High League.

Kibice bardzo chcieli zobaczyć starcie Załęckiego z Kwiecińskim, a organizacja postanowiło doprowadzić do takiego zestawienia. Pojedynek odbędzie się na zasadach K-1, jednak tym razem zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach.

Alan przed walką na High League 3

Za pośrednictwem Instagrama „Alanik” zabrał głos w sprawie nadchodzącego pojedynku. Zamieścił jedynie krótki wpis, w którym przekazał, że nie boi się żadnych wyzwań i dalej będzie walczył w klatce, gdyż kocha sporty walki:

Sprawdź!  Dawid Załęcki powróci do klatki? "Ja lubię się bić. Może miejsce trochę nieodpowiednie. Jak syn będzie chciał, to..."

– Wiecie że się nie boję wyzwań. Choćbym upadł, wstanę i pójdę dalej, tak samo teraz.

Kocham się bić I będę to robił!!!!

Jesteście ze mną? Do zobaczenia

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Alan Kwieciński

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Sprawdź!  "Boxdel" komentuje zachowanie ZAŁĘCKIEGO po walce! "Byłem w ch*j w szoku, zaskoczyło mnie to..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.