Boks

Adam Balski w drodze po pas! Ostatnie spotkanie face to face z Alenem Babiciem!

Już dziś do ringu powraca Adam Balski! Polski pięściarz stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego WBC Silver w wadze Bridger.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO BABIC VS. BALSKI <-

Na dzisiejszej gali 21 maja w O2 Arenie w Londynie dojdzie do walki Joshua Buatsi vs. Craig Richards. Anglicy zapewnią niesamowite wrażenia, ale wcześniej nie zabraknie emocji, które zapewni seria pojedynków o pasy mistrzowskie!

Adam Balski odbił się już po porażce z Mateuszem Mastertnakiem i wypunktował Wadima Novopashyna. Teraz Polak stanie przed kolejną szansą w karierze na zdobycie pasa mistrzowskiego – tytułu WBC Silver w wadze Bridger! Rywalem Balskiego będzie Chorwat, Alen Babic. Popularny „The Savage” ma perfekcyjny rekord 10-0-0 i pięściarz z Kalisza będzie miał niezwykle trudne zadanie.

GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ BABIC VS. BALSKI?

Poniżej możecie zobaczyć ważenie i ostatnie spotkanie twarzą w twarz między zawodnikami. Planowany początek pojedynku dziś, 21 maja, około godziny 21:00.

Transmisja na żywo. Oglądaj w DAZN!

Cała gala Buatsi vs. Richards z walką mistrzowską Alen Babic vs. Adam Balski dostępna będzie do obejrzenia NA ŻYWO dla użytkowników DAZN. Wystarczy zarejestrować się przez TEN LINK. Subskrypcja kosztuje 39,99 zł miesięcznie, a zrezygnować z niej można w każdej chwili.
DAZN daje możliwość zobaczenia na żywo wielu innych wydarzeń sportowych!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.