High League

Alan komentuje słowa Denisa Załęckiego o sterydach: „Mówi to gościu, który jest napie**olony Trenbolonem. Już ma sieczkę w głowie”

Już ostatnie dni dzielą nas od głośnego pojedynku pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Denisem Załęckim. Zawodnicy będą mogli w klatce wyjaśnić swój konflikt.

Pomiędzy fighterami jest sporo złej krwi, co mogliśmy zobaczyć m.in. na konferencjach czy podczas „Rundek”, kiedy to „Bad Boy” uderzył przeciwnika w trakcie face-to-face. Przy każdym spotkaniu zawodników dochodziło do awantury.

Ostatnia miała miejsce na poniedziałkowej konferencji. Tym razem to Alan Kwieciński pierwszy odepchnął rywala, który w odpowiedzi wyprowadził cios. Na atak Załęckiego zareagowali ochroniarze, a jeden z nich zaczął nawet dusić fightera.

Niespodziewanie doszło także do kłótni pomiędzy Denisem i ochroniarzem Francem. „Bad Boy” był gotowy wyjść z nim do walki. W wywiadzie dla fansportu.pl po konferencji Załęcki nie szczędził mu ostrych słów:

Jeśli on będzie się domagał walki, no to zaraz go gdzieś tam złapię na tej gali High League i go tam rozje*ię. Ja nie będę promował jakiegoś wieśniaka napie**olonego sterydami. No nie będzie mnie kur*a od tyłu dusił. Nie lubię takiego czegoś. Pompują go na siłę, po co takie coś? – powiedział Denis Załęcki o ochroniarzu High League.

Sprawdź!  "Ferrari" wyrzuci Alana z FAME!? Kwieciński chce walczyć o wszystko: "Coś będę robił, nie samymi walkami człowiek żyje"

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Alan Kwieciński, który również rozmawiał z portalem fansportu.pl przytoczył słowa rywala i skomentował poruszony przez niego temat sterydów.

– Mówi to gościu, który jest napierdolony Trenbolonem, który ma już sieczkę w głowie i po prostu no nie myśli. Po prostu już nie myśli. No nie wierzę, gościu, jaki odklejony, to jest masakra.

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  (VIDEO) Pierwsza konfrontacja pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim! Padło wiele ostrych słów!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.