High League

Alan o przygotowaniach do walki na High League 2! „Sparowałem z Marcinem Tyburą. Powiedział, że…”

Już w sobotę odbędzie się głośny pojedynek, w którym Denis Załęcki i Alan Kwieciński będą mieli okazje wyjaśnić swój konflikt.

Na gali High League 2 w krakowskiej Tauron Arenie Zmierzą się na zasadach K-1. Kibice chcieli zobaczyć starcie w małych rękawicach, jednak Alan nie zgodził się na taki warunek, gdyż jego przeciwnik ma sporą przewagę warunków fizycznych i waży około 20 kilogramów więcej.

Kwieciński, mimo że do klatki wejdzie jako ogromny underdog, jest bardzo pewny siebie. Aby być jak najlepiej przygotowanym na nadchodzące starcie, trenował z zawodnikami kategorii ciężkiej.

Freak fighter między innymi odwiedził klub Ankos MMA, w którym miał okazję sparować z walczącym UFC najlepszym polskim ciężkim Marcinem Tyburą, o czym opowiedział w rozmowie z portalem fansportu.pl

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Sprawdź!  (VIDEO) Ojciec Denisa Załęckiego o walce z Alanem: "Tak będzie, jak mówi. Maksymalnie trzecia minuta"

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

– Ja wiem, kiedy zaatakować, kiedy odpuścić, kiedy przepuścić cios. Ja wszystko mam wypracowane, robiłem to z ciężkimi zawodnikami. Fajnie też wizyta w Ankosie, z Marcinem Tyburą zrobiłem dwie rundki, więc też mu dziękuje. Też powiedział mi, że fajna praca na nogach. Robiłem z Arturem Głuchowskim, robiłem z dużo innymi zawodnikami, dziękuję wam.

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

Źródło: fansportu.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.