High League

(VIDEO) Bomba w strachu!? Szalony trening i okrzyk bojowy Murańskiego! „Nie wiesz ku**a, co cię czeka!”

Już w tę sobotę odbędzie się gala High League 5, podczas której do klatki powróci Mateusz Murański i stoczy pojedynek w formule K-1.

Tym razem „Muran” zmierzy się z Pawłem Bombą. Będzie to dla niego już 9 pojedynek we freak fightach. Jego aktualny bilans to 4-4. Toczył walki zarówno w MMA, jak i w boksie oraz nie odmawiał wyzwań. Między innymi na gali MMA Attack zmierzył się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Zawodnik KSW okazał się jednak znacznie lepszy w klatce.

„Scarface” natomiast ma za sobą dopiero dwie walki, w których zaliczył szybkie porażki. Najpierw zmierzył się z „Tarzanem” i został znokautowany w kilkanaście sekund. Następnie przystąpił do starcia z Amadeuszem „Ferrarim”. Tym razem pojedynek trwał nieco dłużej, gdyż żaden z zawodników nie chciał rozpocząć walki. Kiedy jednak w końcu „Ferrari” ruszył na rywala, ustrzelił go pierwszym ciosem i Bomba padł nieprzytomny.

Tak Murański trenuje przed High League 5

Murański zapewnia jednak, że w najmniejszym stopniu nie lekceważy swojego przeciwnika i bardzo mocno skupia się na swoich przygotowaniach. Ponadto jak zapowiadał kilkukrotnie, w przyszłym roku czeka go wielkie wyzwanie i chce być w jak najlepszej formie.

Sprawdź!  Denis Załęcki vs. Artur Szpilka 2? Ciekawy pomysł "Szpili"! "Na dzień dzisiejszy..."

To jest walka, to nie jest ulica, gdzie takie sprawy załatwia się jednym strzałem. Ja się przygotowuję jak do mistrza świata, tyle – oświadczył w rozmowie z fansportu.pl

Zapewnia jednak, że nie obawia się swojego rywala, ale chce być przygotowany jak najlepiej, gdyż przed rewanżem z Tańculą nie przygotowywał się odpowiednio i przegrał przez poddanie. Tym razem nie popełni tego błędu, a na swoich social mediach zaprezentował nagrania z treningu.

Pod materiałem opublikowanym na Instagramie napisał – Ty nie wiesz, co cię czeka – co powtórzył także na nagraniu.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.