KSW

Znamy rywala Arkadiusza Wrzoska na XTB KSW 90! Kickbokser zmierzy się z mistrzem wagi ciężkiej

Największa opolska organizacja MMA ogłosiła wczoraj hitowy main event XTB KSW 90. Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z doświadczonym Ivanem Vitasoviciem. Gala odbędzie się w Warszawie.

KSW wraca na Torwar! Organizacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego ponownie odwiedzi warszawską halę, na której ostatnim razem zadebiutował w MMA Arkadiusz Wrzosek. Kick-bokser szybko wyrósł na jedną z najpopularniejszych gwiazd organizacji i wciąż pozostaje niepokonany w okrągłej klatce.

Wrzosek dotychczas pokonał w 3. rundzie Tomasza Sararę, Tomasa Mozny’ego przez decyzję i poddał w 129 sekund Bogdana Stoicę. To ostatnie zwycięstwo smakowało szczególnie, gdyż odbyło się na Stadionie Narodowym, a dodatkowo w dzień urodzin Arka.

Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Podczas KSW 90 Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Ivanem Vitasoviciem, który może się pochwalić rekordem 12-5-1. Chorwat jest mistrzem wagi ciężkiej organizacji Fight Nation Championship. W ostatnim pojedynku znokautował znanego z KSW Michała Andryszaka. Vitasović nie przegrał od 6 walk.

Oprócz tego potwierdzono też, że podczas gali w COS Torwar do klatki powróci Radosław Paczuski. Kolejny reprezentant Uniq Fight Club ostatni raz widziany był na Stadionie Narodowym, gdzie musiał uznać wyższość Michała Materli.

Sprawdź!  KSW 81: Wyniki gali na żywo

Gala KSW 90 odbędzie się 20 stycznia. Będzie to pierwsze wydarzenie największej polskiej organizacji MMA w 2024 roku.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.