Clout MMA

Znamy kursy na walkę Najman vs Murański! Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i wskazali gigantycznego faworyta. Kursy nie są jednak dla nikogo żadnym zaskoczeniem.

Freakowa organizacja ogłosiła właśnie drugi pojedynek z karty walk Clout MMA 4. Poza main eventem Lexy Chaplin vs Marta Linkiewicz, dojdzie również do wyjaśnienia konfliktu pomiędzy Marcinem Najmanem i Jackiem Murańskim.

Na to starcie kibice czekali bardzo długo. Kilkukrotnie zestawiano freak fighterów, jednak walka ostatecznie nigdy nie doszła do skutku. Teraz czas, aby panowie w końcu skonfrontowali się najpierw na konferencjach, a następnie w klatce.

Starcie odbędzie się na tak zwanych zasadach dirty street boxing, czyli boks z uderzeniami głowa, łokciami czy backfistami, których zapewne i tak nie zobaczymy. Możemy więc spodziewać się typowo pięściarskiej walki.

Zaraz po ogłoszeniu pojedynku pojawiły się kursy bukmacherskie i nie jest żadną niespodzianką, że w roli ogromnego faworyta stawiany jest Najman. Ma znacznie większe doświadczenie w starciach, zwłaszcza w formule bokserskiej, będzie miał również przewagę warunków fizycznych.

Całą galę Clout MMA 4 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

Sprawdź!  Potężne ciosy Wielkiego Bu! Rozbija Załęckiego w pierwszej rundzie! [WIDEO]

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo Marcina Najmana1.35Fortuna
Zwycięstwo Jacka Murańskiego2.70Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.