Clout MMA

Szpilka typuje walkę Omielańczuk vs Załęcki! Wskazał swojego faworyta [WIDEO]

Artur Szpilka zabrał głos przed jutrzejszą galą Clout MMA 2. Były pięściarz wytypował najciekawsze starcia, w tym pojedynek wieczoru.

Main eventem będzie starcie Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Zawodnicy w końcu będą mieli okazję wyjaśnić trwający od miesięcy konflikt. Zmierzą się na zasadach boksu w małych rękawicach, a zdaniem bukmacherów weteran wagi ciężkiej jest ogromnym faworytem.

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.25eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki3.21eFortuna.pl

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się tutaj – otwarcie konta zajmuje 30 sekund.
  2. Za otwarcie konta zgarniasz 20 zł.
  3. Wpłać 100 zł i postaw dowolny kupon.
  4. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje.
  5. przypadku przegranej otrzymujesz zwrot do 100 zł, który możesz z powrotem wypłacić!
Sprawdź!  Paweł Jóźwiak stanął w obronie Denisa Załęckiego! "Okażmy mu szacunek"

Kliknij i zarejestruj się już teraz.

Szpilka typuje walkę wieczoru Clout MMA 2

Również według Artura Szpilki reprezentant WCA powinien odnieść pewne zwycięstwo. Warto przypomnieć, że sam „Szpila” mierzył się z Załęckim i to właśnie po tamtym pojedynku rozpoczął się konflikt z Omielańczukiem.

Były pięściarz opublikował na swoich social mediach nagranie, w którym przekazał, że spodziewa się wygranej Daniela przed czasem:

– W sobotę Clout MMA i walka Omielańczuka z Denisem rozrabiaką. Chyba nikt łącznie ze mną nie spodziewa się innego rozwiązania jak wygrana przed czasem Daniela Omielańczuka. Życzę wam wysokich wygranych, „Danio” jesteśmy z tobą.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.