Clout MMA

Murański i Najman wyjaśnią konflikt na Clout MMA 4! To będzie brutalny pojedynek!

To się dzieje! Marcin „CESARZ” Najman zmierzy się z Jackiem „MURANEM” Murańskim na gali CLOUT MMA 4 już 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Czas rozstrzygnąć największy konflikt w historii freak-fightów. I to w najbrutalniejszej możliwej formule! Bilety na CLOUT MMA 4 i walkę CESARZ vs MURAN dostępne na GoingApp.pl!

Epicki pojedynek gwarantowany. Konflikt CESARZA z MURANEM trwa od wielu lat. Panowie nigdy jednak nie mieli okazji zmierzyć się w klatce. W końcu jednak staną twarzą w twarz w klatce, by stoczyć najbrutalniejszy pojedynek w historii freak-fightów. Odwieczni wrogowie zmierzą się w formule DIRTY STREET BOXING.

NAJMAN vs MURAN na CLOUT MMA 4

Najbrutalniejsza forma walki jak na ulicy. DIRTY STREET BOXING wprowadzi Was do świata, którego jeszcze nie poznaliście. Najtwardsze dostępne rękawice. Uderzenia łokciem i z główki. Dozwolone młotki i backfisty. Zawodnicy nie będą mogli się jednak gryźć!

W czwartej rundzie, która odbędzie się bez limitu czasowego dojdzie do zaostrzenia zasad. Dozwolone będą kopnięcia, stompy i soccer kicki, a także dobijanie w parterze. Historia napisze się na Waszych oczach.

Sprawdź!  Żona polityka PiS z wygraną na Clout MMA 3! Debiutuje i rozbija swoją rywalkę! [WIDEO]

Na ten pojedynek czeka cały freak-fightowy świat. I dojdzie do niego już 9 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na galę CLOUT MMA 4 z walką Marcin Najman vs Jacek Murański dostępne są na GoingApp.pl! Ceny biletów ruszają od 49,90 zł.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 4:

  • Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Marcin „Cesarz” Najman – Jacek „Muran” Murański – DIRTY STREET BOXING NO LIMIT

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.