Clout MMA

Denis Załęcki wydał oświadczenie! Zabrał głos po raz pierwszy od Clout MMA 3 [WIDEO]

Denis Załęcki w końcu zabrał głos po ostatniej porażce. Zarówno kibice, jak i hejterzy czekali na oświadczenie zawodnika Clout MMA.

„Bad Boy” już przy okazji przegranej z Danielem Omielańczukiem opublikował bardzo mocne nagranie, w którym nie szczędził ostrych słów. Film zrobił bardzo duże zamieszanie w środowisku freakowym, a Internauci nie spodziewali się takiego materiału.

Oświadczenie Denisa Załęckiego

Teraz po przegranej z „Wielkim Bu” freak fighter ponownie zwrócił się do widzów. Opowiedział m.in. Mateuszowi Kubiszynowi, któremu rzucił wyzwanie oraz ujawnił nieznane fakty i wystosował szokujące zarzuty pod adresem ostatniego rywala.

Zasugerował, że Patryk Masiak miał dokonywać oszustw poprzez fundację, a pieniądze zamiast do potrzebujących trafiały do jego kieszeni! Ponadto stwierdził, iż zdradził kibiców Lechii Gdańsk, ostrzegając Załęckiego, że chuligani właśnie do niego jadą.

Cały materiał z oświadczeniem Denisa Załęckiego znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.