KSW

Ziółkowski zdominuje rywala? Polak dużym faworytem przed XTB KSW 93

Już jutrzejszego wieczoru po długiej przerwie do akcji powróci Marian Ziółkowski. Były mistrz wagi lekkiej zmierzy się z będącym w gazie Wilsonem Varelą, który zdaniem ekspertów jest dużym underdogiem.

„Golden Boy” ostatni raz w okrągłej klatce był widziany w czerwcu 2022 roku, kiedy to przez decyzję pokonał Sebastiana Rajewskiego. Później kontuzje eliminowały go z pojedynków z Salahdinem Parnassem i doprowadziły do zawakowania mistrzostwa wagi lekkiej.

W tę sobotę Marian Ziółkowski wróci do klatki i podczas XTB KSW 93 zmierzy się z Wilsonem Varelą. Francuz przegrał w debiucie w okrągłej klatce, ale po roku wrócił i obecnie jest na fali 5. kolejnych zwycięstw. „The Prototype” w minionym roku pokonał Gracjana Szadzińskiego przez TKO i Łukasza Rajewskiego przez decyzję. W grudniu zaś w zaledwie 16 sekund znokautował Sebastiana Rajewskiego.

Marian Ziółkowski dużym faworytem przed XTB KSW 93

Choć „Golden Boy” wraca po długiej przerwie, eksperci nie widzą większych szans dla Wilsona Vareli. Marian Ziółkowski jest dużym faworytem, a warto wspomnieć, że podczas XTB KSW 93 arena będzie przeciwko niemu. Gala odbędzie się bowiem w Paryżu.

Sprawdź!  [ WIDEO] Zobacz koszmarną kontuzję Tomasza Sarary, której nabawił się podczas KSW 62

Całą galę obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 93

TYPKURSYBUKMACHER
Marian Ziółkowski wygra walkę1.44Fortuna
Wilson Varela wygra walkę2.79Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.