KSW

16 sekund! Rajewski znokautowany kopnięciem na korpus! [WIDEO]

Sebastian Rajewski i Wilson Varela stanęli do rywalizacji podczas gali XTB KSW 89. Pojedynek dwóch świetnych stójkowiczów zapowiadał się na mocne i emocjonujące starcie.

Dla Sebastiana Rajewskiego walka podczas grudniowej gali była ósmym występem w okrągłej klatce. Zawodnik trenujący w poznańskim Czerwonym Smoku zanotował w KSW cztery wygrane i dwa razy został nagrodzony bonusem. Dwa razy walczył też o mistrzowski pas wagi lekkiej. Ostatni raz Rajewski wszedł do klatki w listopadzie zeszłego roku. Podczas KSW 76 zmierzył się z Salahdine’em Parnasse’em, jednak musiał uznać wyższość Francuza.

Wilson Varela ma za sobą trzy walki w KSW. Zadebiutował w organizacji w kwietniu zeszłego roku i musiał wówczas uznać wyższość Macieja Kazieczki. Potem toczył walki dla innych marek i z przytupem wrócił do okrągłej klatki w maju tego roku. Starł się z Gracjanem Szadzińskim i rozbił go już w pierwszej rundzie pojedynku. Ostatnią walkę Varela stoczył na gali XTB KSW 85 i na pełnym dystansie pokonał Łukasza Rajewskiego. Przed galą w Gliwicach Sebastian zapowiedział, że chce pomścić brata.

XTB KSW 89: Rajewski vs Varela – RELACJA

RUNDA 1

Sprawdź!  Materla zgodził się z Błachowiczem! Mocne słowa pod adresem Adamka

Rajewski od razu zaczął od low kicka i high kicka. Kontruje kopnięciami Varela, trafia na korpus i odcina Sebastiana Rajewskiego!

Wynik walki: Wilson Varela wygrał przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.