Boks

Anthony Joshua zaskoczył! Wskazał faworyta w walce Tyson vs. Paul

Anthony Joshua wskazał swojego faworyta w walce Mike Tyson vs. Jake Paul. Co zdaniem Brytyjczyka przeważy – młodość, czy doświadczenie?

Pięściarz-YouTuber i „Żelazny Mike” spotkają się w ringu już 20 lipca podczas gali, która odbędzie się na 80-tysięcznym AT&T Stadium w Teksasie. Starcie to ma wielu przeciwników. W dzień wydarzenia Mike Tyson będzie miał 58 lat, a Jake Paul „zaledwie” 27.

Pojedynek ten obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i pierwszy depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Jake Paul vs Mike Tyson

TYPKURSYBUKMACHER
Mike Tyson1.68Fortuna
Jake Paul2.06Fortuna

Joshua wytypował walkę Tyson vs. Paul

Jak zostało potwierdzone, starcie to będzie walką pokazową w 16-uncjowych rękawicach. O ile odbierze to atrakcyjności, o tyle na pewno zmniejszy to ryzyko ewentualnego urazu leciwego Tysona.

Sprawdź!  Tommy Fury doznał kontuzji! 18 grudnia zobaczymy rewanż Jake Paul vs Tyron Woodley!

Właśnie wiek, zdaniem Anthony’ego Joshuy, będzie w tym pojedynku czynnikiem przeważającymL

Mike Tyson jest obecnie starszym panem. Modlę się, by nie stracił zdrowia. Wydaje mi się, że Jake Paul wygra, bo jest młodszy. To jedyna przewaga – powiedział w rozmowie z Jonathanem Rossem.

„AJ” został też zapytany o zyskujący coraz większą popularność „boks influencerów”, czyli nic innego, jak freak fighty w tej dyscyplinie. Brytyjczyk nie jest przeciwnikiem takich pojedynków:

Osobiście uważam, że ma to dobry wpływ. Pewnie są jacyś hardcore’owi fani, którzy się oburzają: „dlaczego bezczeszczą nasz sport?”, ale prawda jest taka, że wszyscy na tym korzystają. Ten człowiek przyciąga wielu widzów, więc ma to pozytywny wpływ na wszystkich.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.