KSW

Zdravković ciężko nokautuje na KSW 92! Szkaradek pokonany! [WIDEO]

Właśnie zakończyła się kolejna walka KSW 92. W kategorii koguciej niepokonany Kamil Szkaradek zmierzył się z Miljanem Zdravkoviciem.

Polski fighter ma serie pięciu kolejnych zwycięstw w zawodowym MMA. Kamil Szkaradek rywalizację rozpoczął w 2021 roku, a już rok później trafił do KSW. Tu trenujący w Grapplingu Kraków zawodnik odniósł już 3 wygrane, pokonując przez decyzję Patryka Surdyna i Davida Martinika oraz poddając w 1. rundzie Chrobaka.

Miljan Zdravković również wychodził do klatki z nieskazitelnym rekordem. Serb przez kilkoma miesiącami zadebiutował w KSW, pokonując ciosami w 1. rundzie Mariusza Joniaka. Zdravković w przeszłości walczył też w BRAVE CF oraz niemieckiej organizacji ELITE MMA Championship.

KSW 92: Szkaradek vs. Zdravković – RELACJA

RUNDA 1

Szkaradek agresywnie zaczął od ataków pięściami. Zdravković dał się obalić, wrócił na nogi, ale musiał bronić się przed ciągłym naporem Polaka. Szkaradek odpuścił klincz, ale otrzymał jeszcze na rozerwaniu kolano w brzuch. Zdravković dużo kopał, Szkaradek próbował zaskoczyć go ciosem po kiwce. Jeszcze obalił pod koniec Polak, a rundę zakończyły niezłe wymiany.

Sprawdź!  Okniński reaguje na słowa mistrza KSW! Nazywa Ziółkowskiego sprzedawczykiem: "Tak jest, jak twój wychowanek…"

RUNDA 2

Zdravković dobrze boksuje, trafił kilkukrotnie Polaka. Szkaradek badał sytuacje przed próbą sprowadzenia, Serb dobrze obijał korpus oponenta. Sięgnął go sierpem Zdravković! Serb pozostaje niepokonany i zanotował nokaut!

Wynik walki: Miljan Zdravković wygrał przez KO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.