Wotore

Zawodnik WOTORE mocno o Piotrze Szelidze! „Kiedyś go spotkałem. To jest zwykły buc, pruje się do wszystkich”

W najnowszym odcinku Na Gołe Pięści EXTRA gościem Jaśka Zwykłego był Piotr Więcławski, bohater main eventu WOTORE 6 Wielki Rewanż. Gala odbędzie się 21 października w Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie.

Piotra Więcławskiego można bez wątpienia nazwać weteranem WOTORE. 21 października zmierzy się z Denisem Labryga w main evencie WOTORE 6. W pierwszym starciu stoczyli wyrównany pojedynek, który zapewnił kibicom ogromne emocje. Konfrontacja zakończyła się wówczas zwycięstwem Labrygi. Poza głośnym rewanżem zobaczymy także aż 5 superfighty oraz 8-osobowy turniej na gołe pieści.

Zawodnik WOTORE mocno o Szelidze

Więcławski, który jest bohaterem walki wieczoru przed galą udzielił ciekawego wywiadu, w którym poruszony został m.in. temat potencjalnego starcia z Michałem Pasternakiem o pas organizacji. Zawodnik WOTORE w mocnych słowach wypowiedział się także na temat Piotra Szeligi.

Wyjaśnił, jak poznał się z zawodnikiem FAME oraz dlaczego chciałby stoczyć z nim pojedynek w klatce:

– Najchętniej bym chciał dostać Piotra Szeligę. Tej parówy to nie cierpię. Kiedyś na targach kulturystycznych go spotkałem. Byłem kiedyś trenerem personalnym. Miałem z nim taką sytuację, sylwetkę miał dobrą, chciałem z nim pogadać, można powiedzieć, że mnie spławił i zdenerwował tą sytuacją.

Od tej pory widzę, że to jest zwykły buc i chuj i tyle. Pruje się do wszystkich, myśli, że coś potrafi. Nikt nie chce się z nim bić, ja się nie dziwie. Dziwie się, że w ogóle ktoś chce z nim rozmawiać.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Face-to-face Szeliga vs Pasternak! Duże emocje przed walką na FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.