UFC

Zawodnik Bellatora spoliczkowany na UFC 268! Michael Bisping: „Dostał jak dzi*ka…”

Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas UFC 268. Okazuje się, że zawodnik Bellatora, Dillon Danis brał udział w niewielkiej bójce z… managerem trójki zawodników z karty głównej, Alim Abdelazizem!

Dillon Danis to uznany zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu, który jest także fighterem MMA. „El Jefe” może się pochwalić nieskazitelnym rekordem 2-0, jednak ostatnie starcie stoczył aż w 2019 roku. W świecie zasłynął jednak najbardziej wspólnymi treningami z podwójnym mistrzem UFC, Conorem McGregorem. Danis był widzem podczas UFC 268.

Właśnie podczas gali w Nowym Jorku doszło do zakulisowego spięcia z menedżerem trójki fighterów z karty głównej, Alim Abdelazizem. Kilka źródeł i dwóch świadków zdarzenia potwierdziło MMA Junkie, że bodaj najsłynniejszy w świecie opiekun zawodników MMA spoliczkował Dillona Danisa. Obu panów rozdzieliła ochrona, a wciąż chyba aktywnego fightera wydalono z budynku.

Świadkiem UFC 268 był także były mistrz organizacji w kategorii średniej, Michael Bisping. W usuniętym już tweecie „The Count” odpowiadając dla Dillona Danisa odniósł się do wydarzeń dodając, że to nie jedyna sankcja, jaka spotkała „El Jefe”!

Sprawdź!  Khamzat Chimaev odpowiada za nazwanie go "Wytryskiem"!
Źródło: screenshot MMAFighting
fot. screenshot MMAFighting

Dillon Danis: hej, Bisping mamy świadka twojej ucieczki, już się nigdy więcej nie odzywaj, jestem twoim tatkiem.
Michael Bisping: Żałosne. Dla waszej informacji ludzie, Danis został spoliczkowany w twarz jak jakaś dzi*ka, a następnie ewakuowany i zbanowany na wszystkie przyszłe wydarzenia UFC.

Niejasne są póki co przyczyny, dla których Abdelaziz spoliczkował Dillona Danisa. Fighter wdawał się już w pyskówki internetowe z menedżerem. Nie inaczej zresztą było w przypadku Michaela Bispinga, choć były mistrz UFC odpowiedział już na nie „El Jefe”.

Ali Abdelaziz towarzyszył Frankiemu Edgarowi, Justinowi Gaethje oraz Kamaru Usmanowi. Odczucia po gali może mieć mieszane. O ile „The Answer” został znokautowany w 3 rundzie walki z Marlonem Verą, o tyle Justin Gaethje wygrał jednogłośnie i walką z Michaelem Chandlerem dał poważną kandydaturę do walki roku. Kamaru Usman z kolei obronił pas mistrzowski kategorii półśredniej w rewanżowym starciu z Colby Covingtonem.

Źródło: MMA Fighting, MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.