High League

Zatrzymany Paweł B. przesłał wiadomość z więzienia! „Król jest jeden, ale w niewoli”

Jeszcze wczoraj potwierdziły się doniesienia medialne o zatrzymaniu zawodnika High League, Pawła B. Freak fighter ma do odbycia wyrok i przekazał wiadomość, która trafiła na jego Instagram.

„Scarface” został zatrzymany wczoraj, czyli we środę 9 lutego. Jeszcze niedawno freak fighter wrzucał zdjęcia i filmiki z wakacji w Tajlandii, a wkrótce miał stoczyć kolejny głośnie medialnie pojedynek z Alanem Kwiecińskim.

Tymczasem poszukiwany „Scarface” został zatrzymany przez policję na jednej z gdańskich ulic w trakcie prowadzenia auta, mimo zakazu kierowania pojazdami.

– Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku – powiedziała serwisowi RMF 24, który jako pierwszy poinformował o zatrzymaniu, Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Paweł B. nie stawiał oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla zatrzymanych.

Wiadomość od „Scarface’a”

Na Instagramie jeszcze wczorajszego wieczora pojawił się krótki list od „Scarface’a”. Freak fighter zapewnił wszystkich, że nic na niego nie mają i niedługo się ze wszystkimi ponownie zobaczy.

Sprawdź!  Dawid Załęcki bez szans na High League 7? Znamy kursy na walkę z Denisem Labrygą!

Siemanko. Król jest jeden, ale w niewoli. Wszystko dobrze kochani!!! Matrix nie jest w stanie złamać mojego ducha. Ja się nigdy nie poddam. Niedługo się widzimy. Nic na mnie nie mają!!! Karcia kocham Cię

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.